zamknijclose

Znajdź swój wymarzony wyjazd

arrow_upward

Kontakt

Kariera

Jeśli myślisz o karierze w branży turystycznej to zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowiska:

Oferta pracy Piloci wycieczek

Nawiążemy współpracę z pilotami na wszystkich destynacjach. Ze względu na charakter naszych wyjazdów szukamy osób z zacięciem podróżniczym i doświadczeniem w przemierzaniu dalszych zakątków naszego globu. Chcemy współpracować z osobami szczególnie ciekawymi świata, mającymi niekonwencjonalne podejście do podróży, otwartymi i pozytywnymi.

Napisz do nas na: rekrutacja@7kontynentow.pl

Oferta pracy Stażyści

Studiujesz, interesuje cię świat i inne kultury? Chcesz w praktyce przekonać się na czym polega praca przy organizowaniu dalekich wypraw? Przyślij nam swoje CV, a być może to Ty poznasz jak pracuje się przy organizacji turystyki.

Napisz do nas na: rekrutacja@7kontynentow.pl

O nas

Firma podróżnicza 7 KONTYNENTÓW, to ponad 20 lat zamiłowania do podróży, żarliwości poznawania i doświadczania świata. Praca w turystyce jest dla nas konsekwencją osobistych wyborów i decyzji. Okazją do dzielenia się naszym podróżniczym entuzjazmem podczas organizowania wyjazdów i pilotowania wycieczek. Podróżujemy od lat. Z silnej potrzeby spotkania się z Innym – człowiekiem, krajobrazem, obyczajem, ale też Innym sobą – zadziwionym, ciekawym, pełnym marzeń. Chcemy podzielić się z Państwem naszą pasją.

Kompetencje w branży turystycznej zdobywaliśmy pracując przez kilkanaście lat dla firm w Polsce i za granicą. Wykorzystując zbierane na 7 KONTYNENTACH doświadczenia i kontakty rozpoczęliśmy organizację wyjazdów autorskich. Z autopsji wiemy, że najważniejsze jest nie tylko to, by zobaczyć, ale też odczuć i przeżyć miejsce, do którego się wybieramy. Taki sposób podróżowania umożliwia bliższe poznanie innego skrawka świata czy próbę jego dotknięcia.

Chcemy odejść od schematu gotowych tras, ustalonych terminów i turystyki masowej. Zdecydowaliśmy się na indywidualną współpracę z naszymi klientami. Wierzymy, że to wybór dokonany przez Państwa, wybór uczestników grupy, ram czasowych, ale i samej destynacji (celu wędrówki) jest gwarancją prawdziwie wspólnego doświadczania. Zrobimy wszystko, aby Państwa marzenia o podróżach, stały się rzeczywiste, twórcze i bezpieczne. Zabierając Państwa w znane już nam zakątki świata, spróbujemy pokazać je tak, jak widzieliśmy i odkrywaliśmy je sami

Zapraszamy Was do wspólnej wędrówki – poznawania świata

Co robimy?

1 Wyjazdy klasyczne

wyjazdy łączące zwiedzanie największych atrakcji danego zakątka świata z poznawaniem kultury i tradycji ludzi go zamieszkujących. Nasze 20 letnie podróżnicze doświadczenie sprawi, że każdy zakątek globu pokażemy Ci w taki sposób, że na długo zostanie w Twojej pamięci.

2 Incentive / wyjazdy firmowe

oferta skierowana do firm chcących zorganizować nietuzinkowy wyjazd dla swoich kluczowych kontrahentów lub pracowników – dobry sposób na nagrodę za wyniki pracy czy też integrację zespołu.

3 Konferencje

świat biznesu rządzi się własnymi prawami – z założenia ma być konkretnie i profesjonalnie. Jednak i tu zaskoczymy uczestników doborem miejsca, nietuzinkową przerwą kawową czy wieczornymi atrakcjami. Do tego wyjątkowy pomysł na pakiety konferencyjne. Organizowane przez nas konferencje na pewno zapadną w pamięć uczestnikom.

4 Eventy

tworzymy wyjątkowe wydarzenia, które zapewnią uczestnikom niecodzienne przeżycia. Wspólnie z klientem zastanawiamy się nad potrzebami jakie dany event ma zaspokoić i celami jakie ma osiągnąć. Następnie przechodzimy na planowania i skutecznej realizacji.

5 Self drive

wyjazdy bez przewodnika. Chcesz zwiedzić świat samodzielnie, ale nie masz czasu lub możliwości, by wszystko zaplanować? Zrobimy to za Ciebie – otrzymasz od nas dokładny plan trasy i atrakcji, zabookowane przeloty i noclegi, z wypożyczalni odbierzesz auto i możesz ruszać w drogę

6 Wyjazdy indywidualne

nawet od 1 osoby! Jesteś ciekawy świata, ale nie lubisz podróżować w grupie? Niezależnie od tego czy jesteście kilkuosobową paczką przyjaciół czy też jesteś jednoosobowym zespołem zorganizujemy Ci niezapomnianą wyprawę. Będziesz mógł cieszyć się posiadaniem przewodnika na wyłączność.

7 City break

jeśli nie masz zbyt dużo czasu na urlop, a mimo to masz ochotę choć na chwilę oderwać się od codzienności, wybierz się z nami na city break. Kilka dni wystarczy, by w pigułce zwiedzić największe atrakcje jednej z europejskich i nie tylko metropolii, skosztować wykwintnych potraw czy też dać się ponieść szałowi zakupów w topowych butikach.

Dlaczego z nami?

1 Doświadczenie

ponad 20 lat doświadczenia w branży turystycznej. Jako piloci i organizatorzy zrealizowaliśmy ponad 250 wyjazdów poza Europę, odwiedzając 170 krajów na 7 kontynentach.

2 Warsztat podróżniczy

znane już nam zakątki świata, spróbujemy pokazać Państwu tak, jak widzieliśmy i odkrywaliśmy je my sami.

3 Spotkanie z Innym

człowiekiem, krajobrazem, obyczajem, ale też Innym sobą – zadziwionym, ciekawym, pełnym marzeń.

4 Elastyczność

tworzymy wyjątkowe wydarzenia, które zapewnią uczestnikom niecodzienne przeżycia. Wspólnie z klientem zastanawiamy się nad potrzebami jakie dany event ma zaspokoić i celami jakie ma osiągnąć. Następnie przechodzimy na planowania i skutecznej realizacji.

5 Odpowiedzialność

organizujemy wyjazdy dające możliwość poznania lokalnych kultur, równocześnie szanując ich zwyczaje i tradycje.

6 Konkurencyjna cena

zapewniamy najlepszy stosunek jakości do ceny.

7 Bezpieczeństwo

komfort podróżowania zapewniają gwarancje towarzystwa ubezpieczeniowego.

Kadra

Nasi klienci o nas

Chcielibyśmy polecić firmę "7 KONTYNENTÓW" każdej instytucji publicznej i prywatnej, która spotkanie inną kulturą i historią rozumie, nie tylko jako poznanie Innego / Innych, ale także jako spotkanie Bliskiego / Bliskich. Będziemy zaszczyceni kontynuowaniem współpracy i wspólnym propagowaniem edukacji na tak delikatny i ważki temat, jakim jest doświadczenie poznania oraz kulturowego przepracowania historii Zagłady i innych ludobójstw.

Paweł Śpiewak - Dyrektor ŻiH, Małgorzata Wosińska - Pełnomocnik ŻIH ds. Współpracy Międzynarodowej i Dyplomacji Kulturalnej

W dniach 9-21 czerwca 2017 firma "7 KONTYNENTÓW" zorganizowała dla Polskiej Izby Rzeczników Patentowych wyjazd studyjny do Chin pt. "Własność intelektualna". Polecamy firmę "7 KONTYNENTÓW" jako organizatora wyjazdów studyjnych czy konferencyjnych. Jesteśmy przekonani, ze profesjonalizm "7 KONTYNENTÓW" pozwoli na zrealizowanie założeń dot. integracji grupy, zdobycia wiedzy specjalistycznej związanej z działalnością danej organizacji czy firmy, jak i dogłębnego poznania kraju, w którym odbywać się będzie impreza.

Anna Korbela, Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych

Proces rezerwacji

ETAP 1 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

napisz, zadzwoń bądź wpadnij do nas na kawę

ETAP 2 POROZMAWIAJ

powiedz nam gdzie byłeś, gdzie chciałbyś pojechać i jak lubisz podróżować

ETAP 3 PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE OFERTĘ

na podstawie tego czego się o Tobie dowiedzieliśmy prześlemy Ci propozycję planu wyjazdu

ETAP 4 PRZEDYSKUTUJEMY I DOPASUJEMY

więcej relaksu, a może więcej zwiedzania- dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

ETAP 5 UMOWA

jeszcze tylko formalności, a potem już tylko

ETAP 6 RUSZAJ W TRASĘ

i baw się dobrze!

ETAP 7 PO PROSTU WYPOCZYWAJ I KORZYSTAJ

jesteś cały pod opieką naszych polskich bądź zagranicznych pilotów, a my jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji

zdjęcia