zamknijclose

Znajdź swój wymarzony wyjazd

arrow_upward

REJS PO HAWAJACH I MIAMI

— rajskie wakacje

planowane terminy

Program wyjazdu

– Dokąd podróżujemy

Dzień 1 WYLOT Z POLSKI, PRZYLOT DO HONOLULU

Zbiórka na lotnisku wcześnie rano. Wylot. W godzinach wieczornych przylot do Honolulu na Hawajach. Transfer do hotelu znajdującego się w centrum Waikiki – jednej z dzielnic Honolulu, przy jednej z najsłynniejszych hawajskich plaż. Odpoczynek.

Dzień 2 DZIEŃ WOLNY NA WYSPIE OAHU

Śniadanie. Następnie czas wolny na odpoczynek w hotelu czy na plaży: egzotyczny raj pełen palm kokosowych, otoczony piaszczystymi plażami i krystalicznie czystą wodą. Obiad, a następnie kontynuacja błogiego lenistwa blisko przyrody. Można też udać się na przechadzkę po Waikiki, skosztować miejscowych owoców (pochodzących z lokalnych plantacji), potraw ze świeżych ryb czy popularnych na wyspach drinków – Mai Thai i Blue Hawai.  Wieczorem kolacja. (B/L/D)

Dzień 3 OBJAZD WYSPY OAHU I WYPOCZYNEK NA RAJSKICH PLAŻACH

Objazd wyspy Oahu i wypoczynek na rajskiej plaży. Tego dnia zobaczymy z bliska wygasły wulkan Diamond Head, odwiedzimy plantację ananasów oraz majestatyczną Dolinę Świątyń, przejedziemy do gejzeru Halona (którego podwodny otwór wydrążony naturalnie w lawie strzela wodą nawet na 9 metrów) i zatoki Hanauma – to jej piękne plenery wykorzystane zostały w filmie “Blue Hawai” z Elvisem Presleyem, zachwycimy się widokami z punktu widokowego Makapu i odpoczniemy na jednej z najpiękniejszych plaż – Waimanalo, która zachwyci nas swoim turkusowym odcieniem wody. Zjemy obiad w pięknej scenerii. Wieczorem powrót do Waikiki i kolacja. (B/L/D)

Dzień 4 PEARL HARBOR

Po śniadaniu wyjazd do Pearl Harbor – to nazwa zatoki oraz bazy marynarki wojennej USA mieszcząca się na zachód od Honolulu. Port ten zasłynął w trakcie II wojny światowej. W 1941 roku baza Pearl Harbor została zaatakowana przez japońskie siły powietrzne co stało się początkiem wojny na Pacyfiku. Nad wrakiem jednego z zatopionych pancerników znajduje się pomnik z nazwiskami poległych upamiętniający atak. Przejazd do centrum Honolulu, obiad. Można udać się na plażę bądź na zakupy. Wczesnym wieczorem zaokrętowanie na statku i rozpoczniemy naszą przygodę na Oceanie! Kolacja na statku. (B/L/D)

Dzień 5 MALOWNICZA WYSPA MAUI, KAHULUI

Rano docieramy na drugą najbardziej popularną wyspę Hawajów – Maui. Niezwykle gościnna, z malowniczymi widokami ze słynnej Hana Highway,  tajemniczymi kraterami, historycznymi plantacjami i imponującymi wodospadami w samym sercu lasu deszczowego.  (B/L/D)

Dzień 6 CZAS WOLNY NA WYSPIE MAUI, KAHULUI

Dzisiejszy dzień to czas wolny na plażowanie w otoczeniu malowniczej przyrody. Wczesnym wieczorem wypływamy w kierunku Hilo, Hawaii. (B/L/D)

Dzień 7 SPEKTAKULARNE PLANTACJE ROŚLIN, NAJBARDZIEJ AKTYWNY WULKAN NA ŚWIECIE I HILO WALK OF FAME - HILO, HAWAII

Rano dopływamy do Hilo na wyspie Hawaii. Jest to osada pełna zachwycających swym pięknem tropikalnych kwiatów, ze słynnym “Hilo Walk of Fame” – aleją drzew posadzonych przez celebrytów, największym poza Japonią ogrodem japońskim, czy Volcanoes National Park ze słynnym Kilauea – najbardziej aktywnym wulkanem na świecie.  Wczesnym wieczorem wypływamy w kierunku Kona. (B/L/D)

Dzień 8 ESENCJA HAWAJÓW - KONA, HAWAII

Wczesnym rankiem dopływamy do Kona, położonego na drugiej stronie wyspy Hawaii. Krystalicznie niebieska woda, słońce i piękne plaże. Do tego plantacje kawy czy kakao i możliwość degustacji świeżo zaparzonej kawy czy rozpływającej się w ustach czekolady, a także mnóstwo sportów wodnych; snorkelling, surfing, kajaki i wiele innych!  Późnym popołudniem wypływamy w kierunku Kauai. (B/L/D)

Dzień 9 NAJPIĘKNIEJSZA WYSPA HAWAJÓW - KAUAI

Wczesnym rankiem docieramy do Nawiliwili na wyspie Kauai. Przez wielu uważana za najpiękniejszą wyspę Hawajów, “Wyspa Ogrodów” jest wypełniona po brzegi pięknymi krajobrazami, od dramatycznych gór Kohee, po lasy deszczowe Haena. (B/L/D)

Dzień 10 OSTATNIE CHWILE NA PIĘKNEJ KAUAI, WYPŁYNIĘCIE W DROGĘ POWROTNĄ NA WYSPĘ OAHU

Rano czas wolny na pięknej Kauai, odpoczynek na rajskich plażach. Wczesnym popołudniem wypływamy w drogę powrotną na wyspę Oahu, rozkoszując się pięknymi widokami z pokładu statku. (B/L/D)

Dzień 11 PRZYPŁYNIĘCIE DO HONOLULU, CZAS WOLNY, PRZELOT DO MIAMI

Wczesnym rankiem zaokrętowanie w Honolulu i koniec naszej przygody na oceanie. Po odrobinie czasu wolnego i obiedzie, transfer na lotnisko i przelot do ekscytującego Miami! (B/L)

Dzień 12 PRZYLOT DO MIAMI, CZAS WOLNY

W godzinach porannych przylot do Miami. Transfer do hotelu położonego przy plaży. Czas wolny na odpoczynek po podróży. (B/L/D)

Dzień 13 PARK NARODOWY EVERGLADES

Śniadanie. Następnie wyruszamy na wycieczkę do Parku Narodowego Everglades – jest to podmokły obszar pełen egzotycznej i fascynującej flory i fauny –  de facto jest najwolniej płynącą rzeką świata! Lunch box w trakcie naszej wyprawy, a wieczorem powrót do hotelu i kolacja. (B/L/D)

Dzień 14 PRZEJAZD PRZEZ KEY WEST - ŁAŃCUCH MAŁYCH WYSEPEK

Po śniadaniu, malowniczy i niespieszny przejazd przez łańcuch małych wysepek Key West. Kąpiele w oceanie, wąskie uliczki, urokliwe kawiarnie, puby i nadmorskie restauracje. Zjemy obiad na mieście w trakcie naszych wojaży, a wieczorem wrócimy do hotelu. Kolacja. (B/L/D)

Dzień 15 OSTATNIE CHWILE W MIAMI, WYLOT DO EUROPY

Po śniadaniu wymeldowanie z hotelu. Ostatnie chwile na relaks w Miami. Obiad. Po południu transfer na lotnisko i wylot do Europy. (B/L)

Dzień 16 PRZYLOT DO WARSZAWY

Przylot do Polski w godzinach popołudniowych.

Cena zawiera

 • przeloty na trasie: Warszawa – Honolulu, Miami – Warszawa
 • lot wewnętrzny na trasie: Honolulu – Miami
 • transfery lotniskowe
 • wyżywienie zgodne z programem (B-śniadanie, L-lunch lub snack, D-kolacja)
 • 7 dniowy rejs statkiem Pride of America z pełnym wyżywieniem oraz zakwaterowaniem w kabinach 2-4 osobowych (www.ncl.com )
 • zakwaterowanie w hotelach 4**** w pokojach dwuosobowych w Honolulu oraz w Miami
 • przejazdy klimatyzowanym autokarem
 • opłaty za bilety wstępu do obiektów i atrakcji wyszczególnionych w programie
 • opiekę polskiego pilota – przewodnika
 • usługi lokalnych przewodników
 • ubezpieczenie KL 60000 EUR i NNW 15000 PLN
 • opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty płatnej na miejscu obejmującej część świadczeń
 • napiwków zwyczajowych
 • opłaty za wizy i kosztów jej uzyskania
 • ewentualnych opłat wylotowych, podatków lotniczych
 • ewentualnej dopłaty do pokoju jednoosobowego
 • wycieczek fakultatywnych nieujętych w programie

Uwagi

 • planowane terminy na zapytanie
 • cena uzależniona od ilości uczestników, standardu hoteli oraz terminu wyjazdu

Planowana trasa

Pliki do pobrania:

Zdjęcia

Marzy Ci się ten rejs? Zapytaj nas o terminy

Może Ci się również spodobać: