Program wyjazdu
– Dokąd podróżujemy
Dzień 1 WITAJ TENERYFO!
Przylot z Polski na Teneryfę. Oficjalne powitanie na lotnisku przez przedstawiciela hiszpańskiego. Transfer z lotniska i zakwaterowanie w hotelu. Czas do dyspozycji Gości przeznaczony na korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz cieszenie się urokami wyspy.
Dzień 2 SPOTKANIA W GRUPIE ORAZ JEEP SAFARI DO PARKU NARODOWEGO TEIDE
Śniadanie w hotelu. Następnie pół dnia przeznaczone na wykorzystanie sali konferencyjnej. Po lunchu hotelowym półdniowa wyprawa jeepami do Parku Narodowego Teide – najczęściej odwiedzanego miejsca na Teneryfie. Centralny punkt parku mierzy 3718 m n.p.m. i jest najwyższym szczytem Hiszpanii. Na miejscu zaskoczy nas księżycowy krajobraz, nietypowa roślinność, ciekawe różnokolorowe formacje skalne, ogromne pola lawy i równiny utworzone z gruzów wulkanicznych, a wszystko to w otoczeniu majestatycznych gór. Na miejscu będziemy mogli podziwiać panoramicznie widoki, a także zakupić pamiątki z wizyty w parku. Powrót na kolację.
Dzień 3 SPOTKANIA W GRUPIE I POPOŁUDNIOWY RELAKS
Śniadanie w hotelu. Następnie pół dnia przeznaczone na wykorzystanie sali konferencyjnej. Po lunchu hotelowym reszta dnia do dyspozycji Gości – możliwość skorzystania z oferty wycieczek fakultatywnych oraz aktywności zespołowych. Wieczorny relaks i okazja do zasmakowania życia nocnego wyspy.
Dzień 4 WIZYTA W HISTORYCZNEJ WINIARNI
Śniadanie oraz poranek do dyspozycji Gości. Możliwość skorzystania z oferty wycieczek fakultatywnych oraz aktywności zespołowych. Po lunchu hotelowym wizyta w historycznej winiarni Bodegas Altos de Trevejos, założonej w 2012 roku. Winiarnia to projekt dwóch rodzin Alfonso i Cabrera, które swoje przedsięwzięcie postanowiły ulokować południowej części Teneryfy, na wysokości 1300 m n.p.m.. Sama winiarnia znajduje się w San Miguel de Abona, gdzie produkowane są wina na obszarze 23 hektarów. Hodowane są tutaj białe i czerwone odmiany win, które powstają w wyniku skrupulatnej selekcji winogron, a ich zbiór następuje w idealnym momencie dojrzewania. Na miejscu wycieczka z lokalnym przewodnikiem oraz degustacja win, tapas i lunch na miejscu. Powrót do hotelu na kolację.
Dzień 5 POŻEGNANIE Z WYSPĄ
Śniadanie i lunch w hotelu. Ostatnie chwile na cieszenie się urokami wyspy kanaryjskiej oraz zakup pamiątek. Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.
CENA ZAWIERA:
- zakwaterowanie w hotelu GF Gran Costa Adeje 5***** na 4 noce, w pokoju jednoosobowym,
- wyżywienie na bazie All Inclusive,
- transfery lotniskowe,
- transport w klimatyzowanych autokarach z usługami anglojęzycznego przewodnika krajowego w trakcie,
- usługi i opiekę polskiego przewodnika,
- 1 półdniową wycieczkę do Parku Narodowego Teide,
- 1 półdniową wycieczkę do historycznej winiarni Bodega,
- w pełni klimatyzowana sala konferencyjna na 2 dni, udostępniona na 4 godziny/dzień:
- z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu,
- 2 przerwy na herbatę/kawę z przekąskami,
- urządzenia multimedialne, takie tablica flipcharty oraz mikrofony,
- ubezpieczenie KL 60 000 EUR i NNW 15000 PLN, koszty potencjalnej kwarantanny do 1 000 EUR,
- opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego oraz Turystycznego Funduszu Pomocowego.
CENA NIE ZAWIERA:
- lokalnych napiwków,
- wycieczek fakultatywnych nieujętych w programie.
OPCJONALNE WYCIECZKI I AKTYWNOŚCI – CENA ZA OSOBĘ:
- rejs luksusowym katamaranem 262 EUR
- wyprawa samochodami buggy 137 EUR,
- lot helikopterem nad klifami Los Gigantes 356 EUR,
- trekking szlakami Teneryfy 103 EUR,
- team building (5h) na plaży 154 EUR,
- godzinna sesja jogi 30 EUR,
- godzinna sesja zumby 20 EUR.