zamknijclose

Znajdź swój wymarzony wyjazd

arrow_upward

Kontakt

Kariera

Jeśli myślisz o karierze w branży turystycznej to zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowiska:

Oferta pracy Piloci wycieczek

Nawiążemy współpracę z pilotami na wszystkich destynacjach. Ze względu na charakter naszych wyjazdów szukamy osób z zacięciem podróżniczym i doświadczeniem w przemierzaniu dalszych zakątków naszego globu. Chcemy współpracować z osobami szczególnie ciekawymi świata, mającymi niekonwencjonalne podejście do podróży, otwartymi i pozytywnymi.

Napisz do nas na: info@7kontynentow.pl

Oferta pracy Project Manager

W związku z szybkim rozwojem naszej firmy i coraz większą liczbą organizowanych wypraw i eventów poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera do naszego biura w Katowicach. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kontakty z klientami i kontrahentami. Do jej zadań będzie należało przygotowywanie ofert i umów dla klientów, rozliczanie wypraw oraz nawiązywanie nowych kontaktów podczas targów branżowych. Wymagania: bardzo dobra znajomość języka angielskiego, komunikatywność i zaangażowanie. Oferujemy ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę, przyjazne środowisko oraz możliwość rozwoju i realizowania swoich podróżniczych pasji.

Napisz do nas na: info@7kontynentow.pl

Oferta pracy Stażyści

Studiujesz, interesuje cię świat i inne kultury? Chcesz w praktyce przekonać się na czym polega praca przy organizowaniu dalekich wypraw? Przyślij nam swoje CV, a być może to Ty poznasz jak pracuje się przy organizacji turystyki.

Napisz do nas na: info@7kontynentow.pl