zamknijclose

Znajdź swój wymarzony wyjazd

arrow_upward

Programy incentive

Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy integracyjne

Konferencje i eventy

City break

co robimy?

M

Meeting

Spotkanie biznesowe, może mieć charakter narady pracowniczej, spotkania z kierownictwem firmy czy zebrania akcjonariuszy i udziałowców.

I

Incentive

Nietuzinkowy wyjazd pracowniczy stanowiący nagrodę za osiągnięte wyniki bądź będący motywacją do realizacji przyszłych planów.

C

Conference

Spotkanie biznesowe, konferencja poświęcona wymianie informacji i omawianiu zagadnień związanych z działalnością oraz zarządzaniem przedsiębiorstwami.

E

Exhibition

Niecodzienne wydarzenie zapewniające uczestnikom wyjątkowe przeżycia.

Czym jest INCENTIVE?

Incentive, to doskonały sposób na zmotywowanie pracowników i kontrahentów Twojej firmy do wykonania stawianego przed nimi zadania. To także świetna okazja do zwiększenia lojalności pracowników i klientów, szansa na nawiązanie przez nich mniej formalnych relacji, które będą w przyszłości skutkować lepszą współpracą. Zadowolone z wyjazdu osoby, dzieląc się swoimi wrażeniami z wyjazdu będą budować pozytywną markę Twojego przedsiębiorstwa. Znając Twoje cele zaplanujemy i zorganizujemy niezapomnianą wyprawę dla Twojego zespołu. Czy to w postaci krótkiego city break, wyjazdu tematycznego (typowo rekreacyjnego, o charakterze teambuildingowym, integracyjnym), a może w formie CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu). Tu połączymy wyjazd wypoczynkowy z akcją charytatywną (pomoc w budowie studni, współpraca z misją, działania na rzecz ochrony roślin, zwierząt, wody czy powietrza). Nasi animatorzy odpowiednio zadbają o wzmocnienie emocji wśród uczestników wyjazdu, budując pozytywną atmosferę i angażując wszystkich do aktywności. Incentive to w końcu inwestycja w ludzi.

7
0%

Odwiedzonych kontynentów

20
0%

Lat doświadczenia w turystyce

180
0%

Odwiedzonych krajów

Zainteresowany?

Nasi klienci o nas

Chcielibyśmy polecić firmę "7 KONTYNENTÓW" każdej instytucji publicznej i prywatnej, która spotkanie inną kulturą i historią rozumie, nie tylko jako poznanie Innego / Innych, ale także jako spotkanie Bliskiego / Bliskich. Będziemy zaszczyceni kontynuowaniem współpracy i wspólnym propagowaniem edukacji na tak delikatny i ważki temat, jakim jest doświadczenie poznania oraz kulturowego przepracowania historii Zagłady i innych ludobójstw.

Paweł Śpiewak - Dyrektor ŻiH, Małgorzata Wosińska - Pełnomocnik ŻIH ds. Współpracy Międzynarodowej i Dyplomacji Kulturalnej

W dniach 9-21 czerwca 2017 firma "7 KONTYNENTÓW" zorganizowała dla Polskiej Izby Rzeczników Patentowych wyjazd studyjny do Chin pt. "Własność intelektualna". Polecamy firmę "7 KONTYNENTÓW" jako organizatora wyjazdów studyjnych czy konferencyjnych. Jesteśmy przekonani, ze profesjonalizm "7 KONTYNENTÓW" pozwoli na zrealizowanie założeń dot. integracji grupy, zdobycia wiedzy specjalistycznej związanej z działalnością danej organizacji czy firmy, jak i dogłębnego poznania kraju, w którym odbywać się będzie impreza.

Anna Korbela, Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych