close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward

  O nas

  Firma podróżnicza 7 KONTYNENTÓW, to ponad 20 lat zamiłowania do podróży, żarliwości poznawania i doświadczania świata. Praca w turystyce jest dla nas konsekwencją osobistych wyborów i decyzji. Okazją do dzielenia się naszym podróżniczym entuzjazmem podczas organizowania wyjazdów i pilotowania wycieczek. Podróżujemy od lat. Z silnej potrzeby spotkania się z Innym – człowiekiem, krajobrazem, obyczajem, ale też Innym sobą – zadziwionym, ciekawym, pełnym marzeń. Chcemy podzielić się z Państwem naszą pasją.

  Kompetencje w branży turystycznej zdobywaliśmy pracując przez kilkanaście lat dla firm w Polsce i za granicą. Wykorzystując zbierane na 7 KONTYNENTACH doświadczenia i kontakty rozpoczęliśmy organizację wyjazdów autorskich. Z autopsji wiemy, że najważniejsze jest nie tylko to, by zobaczyć, ale też odczuć i przeżyć miejsce, do którego się wybieramy. Taki sposób podróżowania umożliwia bliższe poznanie innego skrawka świata czy próbę jego dotknięcia.

  Chcemy odejść od schematu gotowych tras, ustalonych terminów i turystyki masowej. Zdecydowaliśmy się na indywidualną współpracę z naszymi klientami. Wierzymy, że to wybór dokonany przez Państwa, wybór uczestników grupy, ram czasowych, ale i samej destynacji (celu wędrówki) jest gwarancją prawdziwie wspólnego doświadczania. Zrobimy wszystko, aby Państwa marzenia o podróżach, stały się rzeczywiste, twórcze i bezpieczne. Zabierając Państwa w znane już nam zakątki świata, spróbujemy pokazać je tak, jak widzieliśmy i odkrywaliśmy je sami

  Zapraszamy Was do wspólnej wędrówki – poznawania świata

  Co robimy?

  1 Wyjazdy klasyczne

  wyjazdy łączące zwiedzanie największych atrakcji danego zakątka świata z poznawaniem kultury i tradycji ludzi go zamieszkujących. Nasze 20 letnie podróżnicze doświadczenie sprawi, że każdy zakątek globu pokażemy Ci w taki sposób, że na długo zostanie w Twojej pamięci.

  2 Incentive / wyjazdy firmowe

  oferta skierowana do firm chcących zorganizować nietuzinkowy wyjazd dla swoich kluczowych kontrahentów lub pracowników – dobry sposób na nagrodę za wyniki pracy czy też integrację zespołu.

  3 Konferencje

  świat biznesu rządzi się własnymi prawami – z założenia ma być konkretnie i profesjonalnie. Jednak i tu zaskoczymy uczestników doborem miejsca, nietuzinkową przerwą kawową czy wieczornymi atrakcjami. Do tego wyjątkowy pomysł na pakiety konferencyjne. Organizowane przez nas konferencje na pewno zapadną w pamięć uczestnikom.

  4 Eventy

  tworzymy wyjątkowe wydarzenia, które zapewnią uczestnikom niecodzienne przeżycia. Wspólnie z klientem zastanawiamy się nad potrzebami jakie dany event ma zaspokoić i celami jakie ma osiągnąć. Następnie przechodzimy na planowania i skutecznej realizacji.

  5 Self drive

  wyjazdy bez przewodnika. Chcesz zwiedzić świat samodzielnie, ale nie masz czasu lub możliwości, by wszystko zaplanować? Zrobimy to za Ciebie – otrzymasz od nas dokładny plan trasy i atrakcji, zabookowane przeloty i noclegi, z wypożyczalni odbierzesz auto i możesz ruszać w drogę

  6 Wyjazdy indywidualne

  nawet od 1 osoby! Jesteś ciekawy świata, ale nie lubisz podróżować w grupie? Niezależnie od tego czy jesteście kilkuosobową paczką przyjaciół czy też jesteś jednoosobowym zespołem zorganizujemy Ci niezapomnianą wyprawę. Będziesz mógł cieszyć się posiadaniem przewodnika na wyłączność.

  7 City break

  jeśli nie masz zbyt dużo czasu na urlop, a mimo to masz ochotę choć na chwilę oderwać się od codzienności, wybierz się z nami na city break. Kilka dni wystarczy, by w pigułce zwiedzić największe atrakcje jednej z europejskich i nie tylko metropolii, skosztować wykwintnych potraw czy też dać się ponieść szałowi zakupów w topowych butikach.

  Dlaczego z nami?

  1 Doświadczenie

  ponad 20 lat doświadczenia w branży turystycznej. Jako piloci i organizatorzy zrealizowaliśmy ponad 250 wyjazdów poza Europę, odwiedzając 170 krajów na 7 kontynentach.

  2 Warsztat podróżniczy

  znane już nam zakątki świata, spróbujemy pokazać Państwu tak, jak widzieliśmy i odkrywaliśmy je my sami.

  3 Spotkanie z Innym

  człowiekiem, krajobrazem, obyczajem, ale też Innym sobą – zadziwionym, ciekawym, pełnym marzeń.

  4 Elastyczność

  tworzymy wyjątkowe wydarzenia, które zapewnią uczestnikom niecodzienne przeżycia. Wspólnie z klientem zastanawiamy się nad potrzebami jakie dany event ma zaspokoić i celami jakie ma osiągnąć. Następnie przechodzimy na planowania i skutecznej realizacji.

  5 Odpowiedzialność

  organizujemy wyjazdy dające możliwość poznania lokalnych kultur, równocześnie szanując ich zwyczaje i tradycje.

  6 Konkurencyjna cena

  zapewniamy najlepszy stosunek jakości do ceny.

  7 Bezpieczeństwo

  komfort podróżowania zapewniają gwarancje towarzystwa ubezpieczeniowego.

  Proces rezerwacji

  ETAP 1 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  napisz, zadzwoń bądź wpadnij do nas na kawę

  ETAP 2 POROZMAWIAJ

  powiedz nam gdzie byłeś, gdzie chciałbyś pojechać i jak lubisz podróżować

  ETAP 3 PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE OFERTĘ

  na podstawie tego czego się o Tobie dowiedzieliśmy prześlemy Ci propozycję planu wyjazdu

  ETAP 4 PRZEDYSKUTUJEMY I DOPASUJEMY

  więcej relaksu, a może więcej zwiedzania- dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

  ETAP 5 UMOWA

  jeszcze tylko formalności, a potem już tylko

  ETAP 6 RUSZAJ W TRASĘ

  i baw się dobrze!

  ETAP 7 PO PROSTU WYPOCZYWAJ I KORZYSTAJ

  jesteś cały pod opieką naszych polskich bądź zagranicznych pilotów, a my jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji

  Kariera

  Jeśli myślisz o karierze w branży turystycznej to zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowiska:

  Oferta pracy Piloci wycieczek

  Nawiążemy współpracę z pilotami na wszystkich destynacjach. Ze względu na charakter naszych wyjazdów szukamy osób z zacięciem podróżniczym i doświadczeniem w przemierzaniu dalszych zakątków naszego globu. Chcemy współpracować z osobami szczególnie ciekawymi świata, mającymi niekonwencjonalne podejście do podróży, otwartymi i pozytywnymi.

  Napisz do nas na: rekrutacja@7kontynentow.pl

  Oferta pracy Stażyści

  Studiujesz, interesuje cię świat i inne kultury? Chcesz w praktyce przekonać się na czym polega praca przy organizowaniu dalekich wypraw? Przyślij nam swoje CV, a być może to Ty poznasz jak pracuje się przy organizacji turystyki.

  Napisz do nas na: rekrutacja@7kontynentow.pl

  Nasi klienci o nas

  Współpraca z biurem 7 kontynentów przebiegała bardzo płynnie, każdy aspekt wyjazdu był szczegółowo omawiany, a pracownicy biura wykazali się kreatywnością i obsługą klienta na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy to gwarancja niezawodności, elastyczne podejście do Klienta i realizacja nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć.

  Katarzyna Turska
  Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Pluxee Polska

  W oparciu o nasze doświadczenia, polecamy firmę 7 KONTYNENTÓW jako solidnego i godnego zaufania organizatora. Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu, elastyczności oraz dbałości o detale, i z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy organizacji kolejnych wydarzeń na naszym Uniwersytecie w następnych latach.

  Małgorzata Pańkowska
  Prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska Uniwersytet Ekonomiczny

  Jesteśmy niezwykle zadowoleni z organizacji wyjazdu służbowego do Czarnogóry przez 7 kontynentów dla Nature's Sunshine. Wasza profesjonalna obsługa, spersonalizowane podejście i doskonała logistyka sprawiły, że nasz wyjazd był udany pod każdym względem. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wysiłek jaki został włożony w organizację wyjazdu.

  Grzegorz Małachowski
  General Manager Nature's Sunshine Products Poland

  Pragniemy zarekomendować Biuro Podróży 7 kontynentów jako profesjonalnego partnera w organizacji wyjazdów typu incentive. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w fantastycznej wycieczce na Malediwy zorganizowanej dla naszej firmy w marcu 2022 roku. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, a każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Przelot, transfery, zakwaterowanie i atrakcje były zaplanowane i zrealizowane z doskonałą precyzją.

  Michalina Gierasimiuk
  Special events specialist Mary Kay Cosmetics Poland

  Chcielibyśmy polecić firmę "7 KONTYNENTÓW" każdej instytucji publicznej i prywatnej, która spotkanie inną kulturą i historią rozumie, nie tylko jako poznanie Innego / Innych, ale także jako spotkanie Bliskiego / Bliskich.Będziemy zaszczyceni kontynuowaniem współpracy i wspólnym propagowaniem edukacji na tak delikatny i ważki temat, jakim jest doświadczenie poznania oraz kulturowego przepracowania historii Zagłady i innych ludobójstw.

  Paweł Śpiewak
  Dyrektor ŻiH
  Małgorzata Wosińska
  Pełnomocnik ŻIH ds. Współpracy Międzynarodowej i Dyplomacji Kulturalnej

  W dniach 9-21 czerwca 2017 firma "7 KONTYNENTÓW" zorganizowała dla Polskiej Izby Rzeczników Patentowych wyjazd studyjny do Chin pt. "Własność intelektualna". Polecamy firmę "7 KONTYNENTÓW" jako organizatora wyjazdów studyjnych czy konferencyjnych. Jesteśmy przekonani, ze profesjonalizm "7 KONTYNENTÓW" pozwoli na zrealizowanie założeń dot. integracji grupy, zdobycia wiedzy specjalistycznej związanej z działalnością danej organizacji czy firmy, jak i dogłębnego poznania kraju, w którym odbywać się będzie impreza.

  Anna Korbela
  Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych