close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward
  Incentive

  AZERBEJDŻAN – WYŚCIG FORMUŁY 1

  W Baku czeka nas ekscytujący wyścig Grand Prix F1 zamykający sezon najszybszych kierowców świata. Ponadto będziemy mogli poznać bogatą historię miasta. Otoczone pokaźnymi murami Miasto Wewnętrzne to historyczne centrum Baku, fascynujący kompleks kamiennych uliczek i budynków, których historia sięga nawet XII wieku. Na miejscu będziemy delektować się miejscową kuchnią i zrelaksujemy się w klimatycznych restauracjach.

  Azerbejdżan to kraj o zróżnicowanym krajobrazie, od ośnieżonych szczytów Kaukazu po nadmorskie równiny Morza Kaspijskiego. Kraj ten słynie z zapierających dech w piersiach widoków, w tym górskich wiosek, bujnych lasów i malowniczych wybrzeży.

  Stolica Azerbejdżanu – Baku  posiada bogatą historię sięgającą VIII wieku. Miasto było kiedyś ważnym centrum handlowym na Jedwabnym Szlaku. Władze nam miastem sprawowały różne imperia, w tym Imperium Perskie, Imperium Arabskie i Imperium Rosyjskie. Ta bogata historia znajduje odzwierciedlenie w wielu zabytkach Baku, w tym w Pałacu Szyrwanów, Wieży Dziewiczej i Starym Mieście, które jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

  Podczas wyjazdu uczestnicy mieli okazję

  wziąć udział w pokazie wyścigu Grand Prix F1

  spróbować lokalnej kuchni w restauracjach w Baku

  zwiedzić najciekawsze miejsca w Baku i okolicach

  wziąć udział w degustacji wina Savalan

  Program wyjazdu

  Dzień 1 WYLOT Z POLSKI DO AZERBEJDŻANU

  Zbiórka na lotnisku minimum 2 godziny przed odlotem. Odprawa i wylot z Polski do Azerbejdżanu z przesiadką w jednym z portów tranzytowych.

  Dzień 2 PRZYLOT DO BAKU I PRZYGOTOWANIA DO WYŚCIGU F1

  Lądowanie na lotnisku w Baku. Powitanie przez lokalnego przedstawiciela i transfer do lokalnej restauracji Agabala. Po posiłku transfer do hotelu. Zakwaterowanie i czas na odświeżenie się. Po południu udamy się na 1 sesję kwalifikująca do F1. Wieczorem wybierzemy się na kolację do restauracji Museum Shirvanshah. Po posiłku czeka nas nocny tour po starej części Baku. Nocleg w Baku. (L,D)

  Dzień 3 ZWIEDZANIE BAKU, GRAND PRIX F1 I REJS

  Śniadanie w hotelu. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem, który zabierze nas na wycieczkę po Baku. Zobaczymy m.in. Pałac szachów Szyrwanu oraz Basztę Dziewiczą – oba zabytki zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przerwa na lunch w lokalnej restauracji Dolma. Od 15:00-17:00 czeka na nas widowiskowy wyścig Grand Prix Azerbejdżanu. Kolejnym punktem dzisiejszego dnia będzie rejs po Zatoce Bakijskiej (rejs w zależności od warunków pogodowych). Po rejsie degustacja wódki i czarnego kawioru. Następnie transfer na kolację do Energy Club. Nocleg w hotelu w Baku. (B,L,D)

  Dzień 4 YANAR DAG, CENTRUM HEJDARA ALIJEWA, DEGUSTACJA I WYLOT DO POLSKI

  Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie. Pierwszym punktem programu dzisiejszego dnia będzie Yanar Dag czyli inaczej płonąca góra, która nigdy nie gaśnie. W dalszej kolejności odwiedzimy świątynię ognia Ateszgah oraz okolice. Dla chętnych tour skuterami po Yanar Dag lub Balakhani. Przerwa na lunch w lokalnej restauracji Ateszgah. Następnie udamy się do Centrum Hejdara Alijewa, które jest narodowym symbolem Azerbejdżanu i pełni funkcję głównego obiektu kulturalnego w kraju. W Centrum spotkamy się z tradycyjną i współczesną kulturą azerską. Następnie udamy się do winnicy Savalan, gdzie czeka nas wycieczka połączona z degustacją wina i przekąskami. Pożegnanie z Azerbejdżanem i wieczorny transfer na lotnisko, skąd lot do Polski z przesiadką w jednym z portów tranzytowych. (B,L)

  Dzień 5 PRZYLOT DO POLSKI

  Przylot do kraju w godzinach porannych.

  Zdjęcia

  Jesteś zainteresowany wyjazdem?

  Nasze inne realizacje

  MALEDIWY – BAJKOWE ATOLE

  Relaks w otoczeniu palm kokosowych, krystalicznie czystej wody i piaszczystych plaż to idealny przepis na udany wypoczynek! Malediwy to prawdziwy raj na ziemi, idealna destynacja ...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  SRI LANKA – ZIEMSKI RAJ

  Sri Lanka to zachwycające połączenie dzikiej przyrody i kultury. Bezkresne herbaciane pola, wodospady i piaszczyste, złote plaże to wizytówka wyspy. Podczas wyjazdu firmowego...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  INDONEZJA WYSPA BALI – KRAINA UŚMIECHU

  Bali to wyspa Bogów, piękne plaże, kolorowe motyle, świeże i znakomite jedzenie, a także wszechobecny uśmiech, który gości na twarzach mieszkańców każdego dnia. Niesamo...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  USA – CZAS NA MIAMI

  Miami jest zdecydowanie warte odwiedzenia ze względu na piękne plaże, różnorodną kulturę, tętniące życie nocne i kwitnącą scenę artystyczną. Na miejscu można spędzi...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  MAURITIUS – LUKSUSOWY WYPOCZYNEK

  Destynacja, która spełni wymagania każdego, kto marzy o błogim wypoczynku na przepięknych plażach, w otoczeniu tropikalnej i niezwykłej przyrody. Mauritius to również ciek...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  Nasi klienci o nas

  Wiedza, doświadczenie oraz pasja sprawiły, że z wyjazdu wróciliśmy szczęśliwi i wypełnieni fantastycznymi wspomnieniami, myśląc już jednocześnie o kolejnym kierunku. Na szczęście przed nami jeszcze wiele miejsc do odkrycia, a “7 kontynentów” jest pełne pomysłów na nadchodzące lata. Z pewnością już w kolejnym roku skorzystamy z ich pomocy przy następnym wyjeździe.

  Adam Bernaciak
  Prezes Zarządu Aber Sp. z o.o.

  Współpraca z biurem 7 kontynentów przebiegała bardzo płynnie, każdy aspekt wyjazdu był szczegółowo omawiany, a pracownicy biura wykazali się kreatywnością i obsługą klienta na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy to gwarancja niezawodności, elastyczne podejście do Klienta i realizacja nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć.

  Katarzyna Turska
  Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Pluxee Polska

  W oparciu o nasze doświadczenia, polecamy firmę 7 KONTYNENTÓW jako solidnego i godnego zaufania organizatora. Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu, elastyczności oraz dbałości o detale, i z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy organizacji kolejnych wydarzeń na naszym Uniwersytecie w następnych latach.

  Małgorzata Pańkowska
  Prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska Uniwersytet Ekonomiczny

  Jesteśmy niezwykle zadowoleni z organizacji wyjazdu służbowego do Czarnogóry przez 7 kontynentów dla Nature's Sunshine. Wasza profesjonalna obsługa, spersonalizowane podejście i doskonała logistyka sprawiły, że nasz wyjazd był udany pod każdym względem. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wysiłek jaki został włożony w organizację wyjazdu.

  Grzegorz Małachowski
  General Manager Nature's Sunshine Products Poland

  Pragniemy zarekomendować Biuro Podróży 7 kontynentów jako profesjonalnego partnera w organizacji wyjazdów typu incentive. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w fantastycznej wycieczce na Malediwy zorganizowanej dla naszej firmy w marcu 2022 roku. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, a każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Przelot, transfery, zakwaterowanie i atrakcje były zaplanowane i zrealizowane z doskonałą precyzją.

  Michalina Gierasimiuk
  Special events specialist Mary Kay Cosmetics Poland

  Chcielibyśmy polecić firmę "7 KONTYNENTÓW" każdej instytucji publicznej i prywatnej, która spotkanie inną kulturą i historią rozumie, nie tylko jako poznanie Innego / Innych, ale także jako spotkanie Bliskiego / Bliskich.Będziemy zaszczyceni kontynuowaniem współpracy i wspólnym propagowaniem edukacji na tak delikatny i ważki temat, jakim jest doświadczenie poznania oraz kulturowego przepracowania historii Zagłady i innych ludobójstw.

  Paweł Śpiewak
  Dyrektor ŻiH
  Małgorzata Wosińska
  Pełnomocnik ŻIH ds. Współpracy Międzynarodowej i Dyplomacji Kulturalnej

  W dniach 9-21 czerwca 2017 firma "7 KONTYNENTÓW" zorganizowała dla Polskiej Izby Rzeczników Patentowych wyjazd studyjny do Chin pt. "Własność intelektualna". Polecamy firmę "7 KONTYNENTÓW" jako organizatora wyjazdów studyjnych czy konferencyjnych. Jesteśmy przekonani, ze profesjonalizm "7 KONTYNENTÓW" pozwoli na zrealizowanie założeń dot. integracji grupy, zdobycia wiedzy specjalistycznej związanej z działalnością danej organizacji czy firmy, jak i dogłębnego poznania kraju, w którym odbywać się będzie impreza.

  Anna Korbela
  Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych