close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward
  Incentive

  BERLIN – KOSMPOLITYCZNE MIASTO

  Stolica Niemiec, pełna historii, kultury i tętniącego życiem życia nocnego. Niezależnie od tego, czy jesteśmy miłośnikami historii i chcemy zagłębić się w rozdziały II wojny światowej czy może entuzjastami sztuki i architektury, którzy pragną zobaczyć kultowe zabytki, takie jak Brama Brandenburska i Galeria East Side, lub smakoszem szukającym pysznego currywurst - Berlin ma do zaoferowania każdemu coś innego.

  Berlin to miasto wielu kontrastów. Leży we wschodnich Niemczech, nad rzeką Szprewą. Berlin jest domem dla ponad 3,5 miliona ludzi, co czyni go najbardziej zaludnionym miastem Unii Europejskiej w granicach miasta.

  To miasto o bogatej historii. Zostało założone w XIII wieku i przez wieki było ważnym ośrodkiem politycznym i kulturowym. Berlin to miasto tętniące życiem. Jest domem dla wielu firm, organizacji międzynarodowych i instytucji kulturalnych. Miasto posiada również tętniącą życiem scenę artystyczną i muzyczną. Berlin jest popularnym miejscem turystycznym i każdego roku odwiedza go ponad 12 milionów turystów.

  Podczas wyjazdu uczestnicy mieli okazję

  zwiedzić Berlin i jego najważniejsze zabytki

  zwiedzić Pałac Sanssouci i ogrody pałacowe w Poczdamie

  odbyć rejs statkiem po Szprewie

  zjeść lunch na dachu Bundestagu

  Program wyjazdu

  Dzień 1 WYJAZD DO BERLINA I ZWIEDZANIE MIASTA

  Wyjazd z Poznania (lub z innej lokalizacji w Polsce). Przyjazd do hotelu, lunch i zakwaterowanie. Wyjazd na zwiedzanie miasta: Unter den Linden, Brama Brandenburska, Berlin Zachodni, miejsce z pozostałościami Muru Berlińskiego. kolacja w “niemieckiej” tradycyjnej restauracji.

  Dzień 2 POCZDAM I DALSZE ZWIEDZANIE BERLINA

  Po śniadaniu wyjazd do Poczdamu. W godzinach 11:00-13:00 zwiedzanie Pałacu Sanssouci (audioguide po polsku) i ogrodów pałacowych. Następnie przerwa na lunch w Poczdamie. Powrót do Berlina, dalsze zwiedzanie według sugestii pilota i chęci grupy. kolacja. Nocleg.

  Dzień 3 REJS WIDOKOWY, SPACER PO BUNDESTAG I POWRÓT DO POLSKI

  Po śniadaniu rejs widokowy statkiem po Szprewie. Spacer pod Bundestag. W godzinach 13:00-14:30 lunch w restauracji na dachu Bundestagu. Wyjazd do Poznania.

  Zdjęcia

  Jesteś zainteresowany wyjazdem?

  Nasze inne realizacje

  MALEDIWY – BAJKOWE ATOLE

  Relaks w otoczeniu palm kokosowych, krystalicznie czystej wody i piaszczystych plaż to idealny przepis na udany wypoczynek! Malediwy to prawdziwy raj na ziemi, idealna destynacja ...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  SRI LANKA – ZIEMSKI RAJ

  Sri Lanka to zachwycające połączenie dzikiej przyrody i kultury. Bezkresne herbaciane pola, wodospady i piaszczyste, złote plaże to wizytówka wyspy. Podczas wyjazdu firmowego...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  INDONEZJA WYSPA BALI – KRAINA UŚMIECHU

  Bali to wyspa Bogów, piękne plaże, kolorowe motyle, świeże i znakomite jedzenie, a także wszechobecny uśmiech, który gości na twarzach mieszkańców każdego dnia. Niesamo...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  USA – CZAS NA MIAMI

  Miami jest zdecydowanie warte odwiedzenia ze względu na piękne plaże, różnorodną kulturę, tętniące życie nocne i kwitnącą scenę artystyczną. Na miejscu można spędzi...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  MAURITIUS – LUKSUSOWY WYPOCZYNEK

  Destynacja, która spełni wymagania każdego, kto marzy o błogim wypoczynku na przepięknych plażach, w otoczeniu tropikalnej i niezwykłej przyrody. Mauritius to również ciek...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  Nasi klienci o nas

  Wiedza, doświadczenie oraz pasja sprawiły, że z wyjazdu wróciliśmy szczęśliwi i wypełnieni fantastycznymi wspomnieniami, myśląc już jednocześnie o kolejnym kierunku. Na szczęście przed nami jeszcze wiele miejsc do odkrycia, a “7 kontynentów” jest pełne pomysłów na nadchodzące lata. Z pewnością już w kolejnym roku skorzystamy z ich pomocy przy następnym wyjeździe.

  Adam Bernaciak
  Prezes Zarządu Aber Sp. z o.o.

  Współpraca z biurem 7 kontynentów przebiegała bardzo płynnie, każdy aspekt wyjazdu był szczegółowo omawiany, a pracownicy biura wykazali się kreatywnością i obsługą klienta na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy to gwarancja niezawodności, elastyczne podejście do Klienta i realizacja nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć.

  Katarzyna Turska
  Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Pluxee Polska

  W oparciu o nasze doświadczenia, polecamy firmę 7 KONTYNENTÓW jako solidnego i godnego zaufania organizatora. Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu, elastyczności oraz dbałości o detale, i z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy organizacji kolejnych wydarzeń na naszym Uniwersytecie w następnych latach.

  Małgorzata Pańkowska
  Prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska Uniwersytet Ekonomiczny

  Jesteśmy niezwykle zadowoleni z organizacji wyjazdu służbowego do Czarnogóry przez 7 kontynentów dla Nature's Sunshine. Wasza profesjonalna obsługa, spersonalizowane podejście i doskonała logistyka sprawiły, że nasz wyjazd był udany pod każdym względem. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wysiłek jaki został włożony w organizację wyjazdu.

  Grzegorz Małachowski
  General Manager Nature's Sunshine Products Poland

  Pragniemy zarekomendować Biuro Podróży 7 kontynentów jako profesjonalnego partnera w organizacji wyjazdów typu incentive. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w fantastycznej wycieczce na Malediwy zorganizowanej dla naszej firmy w marcu 2022 roku. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, a każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Przelot, transfery, zakwaterowanie i atrakcje były zaplanowane i zrealizowane z doskonałą precyzją.

  Michalina Gierasimiuk
  Special events specialist Mary Kay Cosmetics Poland

  Chcielibyśmy polecić firmę "7 KONTYNENTÓW" każdej instytucji publicznej i prywatnej, która spotkanie inną kulturą i historią rozumie, nie tylko jako poznanie Innego / Innych, ale także jako spotkanie Bliskiego / Bliskich.Będziemy zaszczyceni kontynuowaniem współpracy i wspólnym propagowaniem edukacji na tak delikatny i ważki temat, jakim jest doświadczenie poznania oraz kulturowego przepracowania historii Zagłady i innych ludobójstw.

  Paweł Śpiewak
  Dyrektor ŻiH
  Małgorzata Wosińska
  Pełnomocnik ŻIH ds. Współpracy Międzynarodowej i Dyplomacji Kulturalnej

  W dniach 9-21 czerwca 2017 firma "7 KONTYNENTÓW" zorganizowała dla Polskiej Izby Rzeczników Patentowych wyjazd studyjny do Chin pt. "Własność intelektualna". Polecamy firmę "7 KONTYNENTÓW" jako organizatora wyjazdów studyjnych czy konferencyjnych. Jesteśmy przekonani, ze profesjonalizm "7 KONTYNENTÓW" pozwoli na zrealizowanie założeń dot. integracji grupy, zdobycia wiedzy specjalistycznej związanej z działalnością danej organizacji czy firmy, jak i dogłębnego poznania kraju, w którym odbywać się będzie impreza.

  Anna Korbela
  Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych