close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward
  CZARNOGÓRA – PERŁA ADRIATYKU | 7kontynentów
  Incentive

  CZARNOGÓRA – PERŁA ADRIATYKU

  Czarnogóra to jeden z najmniejszych krajów w Europie, oferuje niesamowitą różnorodność krajobrazów, co czyni go interesującym krajem nie tylko dla miłośników wypoczynku, ale także dla tych, którzy lubią pozostać aktywni, kochają kulturę i historię. Stare, spokojne i romantyczne miasta, ożywczy zapach morza, ciepło pięknych, piaszczystych plaż i fantazyjne górzyste zaplecze kraju sprawiają, że Czarnogóra to prawdziwa perła na mapie Europy.

  Czarnogóra to niewielki kraj położony w południowo-wschodniej Europie, nad Morzem Adriatyckim. Stolicą państwa jest Podgorica. Czarnogóra to kraj o zróżnicowanym krajobrazie. Na północy znajdują się góry, w tym najwyższy szczyt Czarnogóry, Durmitor (2286 m n.p.m.). Na południu możemy podziwiać malownicze wybrzeże Adriatyku, z licznymi plażami i zatokami. 

  Czarnogóra to kraj o bogatej historii, na terenie którego znajdują się liczne zabytki, w tym średniowieczne miasta Kotor i Budva, a także klasztory i cerkwie. Czarnogórskie wybrzeże stanowi bardzo atrakcyjny odcinek kraju i doskonale sprawdza się na wyjazd incentive.

  Podczas wyjazdu uczestnicy mieli okazję

  przeprowadzić swoje wewnętrzne szkolenia w dostępnej hotelowej sali konferencyjnej

  odbyć całodniową wycieczkę, która rozpoczęła się od rejsu po Zatoce Kotorskiej z przystankiem na pięknej wyspie Gospa od Skrpjela. W dalszej części nasi turyści odwiedzili miasto Perast, Kotor i Tivat

  brać udział w team building, aktywnościach sportowych oraz takich, które angażują zarówno ciało i umysł jak np. joga, taniec ekstatyczny

  wybrać się na opcjonalne wycieczki po jeziorze Szkoderskim, do lokalnej winnicy czy na jeep Safari do parku narodowego.

  Program wyjazdu

  Dzień 1 WITAJ CZARNOGÓRO!

  Wylot z Polski do Podgoricy – stolicy Czarnogóry. Oficjalne powitanie na lotnisku przez lokalnego przedstawiciela transfer i zakwaterowanie w hotelu w nadmorskim kurorcie Petrovac. Czas do dyspozycji Gości przeznaczony na korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz cieszenie się urokami miejsca.

  Dzień 2 SPOTKANIA W GRUPIE I OPCJONALNA WYCIECZKA

  Śniadanie w hotelu. Następnie pół dnia przeznaczone na wykorzystanie sali konferencyjnej.

  Opcjonalnie: WYCIECZKA PO JEZIORZE SZKODERSKIM I WIZYTA W PIWNICY WINNEJ

  Wyjazd około godziny 10.00 do Parku Narodowego Jeziora Szkoderskiego. Prywatny 2 godzinny rejs po największym słodkowodnym jeziorze na Półwyspie Bałkańskim. Obszar wodny znany jest ze swojej różnorodności flory i fauny. Na miejscu zobaczymy różne gatunki ptaków, dywany kwiatów lotosu, wioski rybackie, fortece i plaże. Około godziny 13.30 zaczniemy zwiedzanie majestatycznej piwnicy winnej Šipčanik, która z dawnego lotniska wojskowego, została przekształcona w imponujące miejsce do leżakowania wina, zlokalizowane w samym sercu winnicy. Na miejscu poznamy krainę Czarnogóry poprzez degustację różnych odmian win i wyselekcjonowanych serów. Powrót do hotelu na obiadokolację.

  Dzień 3 NAJPIĘKNIEJSZE MIASTO CZARNOGÓRY - KOTOR

  Śniadanie. Wyjazd około godziny 10.00 do miejscowości Tivat, gdzie przesiądziemy się na pokład łodzi, skąd zobaczymy piękną Zatokę Kotorską. Następnie przejazd i zwiedzanie Perastu, skąd przepłyniemy się  łodzią na Wyspę Gospa od Skrpjela. Miejsce jest naznaczone legendą o opowiadają o tajemniczej Lady, która uzdrowiła pewnego rybaka. Z tej okazji została utworzona sztuczna wyspa, a na niej zbudowany kościół, w którym znajdują się różne artefakty artystyczne, barokowe obrazy lokalnych i zagranicznych artystów, ołtarz o właściwościach uzdrawiających, pokaźna kolekcja wotów, gobelinów i wiele innych.  Opcjonalnie lunch w Perast. Kolejnym punktem programu jest stare miasto Kotor, które zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, w którym teraźniejszość żyje w klimacie średniowiecznym. Na miejscu zobaczymy kościoły, katedry i weneckie pałace. Kotor składa się z kontrastów – starych placów z nowoczesnymi kawiarniami, gdzie usłyszymy lokalną muzykę na żywo, przejdziemy się brukowanymi alejkami i będziemy mieć przerwę na lokalny lunch. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych.

  Dzień 4 SPOTKANIA W GRUPIE I OPCJONALNA WYCIECZKA

  Śniadanie w hotelu. Następnie pół dnia przeznaczone na wykorzystanie sali konferencyjnej.

  Opcjonalnie: KOLAŠIN I JEEP SAFARI BJELASICA

  Około godziny 10.00 wyjazd do Kolasina. Miasto Kolašin leży na prawym brzegu rzeki Tary, otoczone masywami górskimi. W tym miejscu rozpoczniemy naszą przygodę Jeep Safari – wyjątkowe przeżycie dla miłośników przyrody. Podczas przejażdżki zobaczymy autentyczne górskie domy – savardaci, ośrodek narciarski Jezerine oraz eko obóz Katun Vranjak. Będziemy delektować się pięknymi widokami na Komovi i trzy parki narodowe – Prokletije, Durmitor i Biogradską Górę. Poznamy bogactwo i hojność natury poprzez szczególne doświadczenie zbierania endemicznych, dzikich roślin, truskawek, jagód i ziół leczniczych. Wjedziemy do najwyższego punktu Bjelasica – Crna Glava (2139 m n.p.m.)., skąd roztacza się niezwykły widok na cuda przyrodnicze. Powrót do hotelu na obiadokolację.

  Dzień 5 SPOTKANIA W GRUPIE

  Śniadanie w hotelu. Następnie pół dnia przeznaczone na wykorzystanie sali konferencyjnej. Czas do dyspozycji Gości przeznaczony na korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz cieszenie się urokami miejsca.

  Dzień 6 POŻEGNANIE Z CZARNOGÓRĄ

  Śniadanie w hotelu. Ostatnie chwile na cieszenie się urokami pięknej Czarnogóry oraz zakup pamiątek. Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.

  Zdjęcia

  Jesteś zainteresowany wyjazdem?

  Nasze inne realizacje

  MALEDIWY – BAJKOWE ATOLE

  Relaks w otoczeniu palm kokosowych, krystalicznie czystej wody i piaszczystych plaż to idealny przepis na udany wypoczynek! Malediwy to prawdziwy raj na ziemi, idealna destynacja ...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  SRI LANKA – ZIEMSKI RAJ

  Sri Lanka to zachwycające połączenie dzikiej przyrody i kultury. Bezkresne herbaciane pola, wodospady i piaszczyste, złote plaże to wizytówka wyspy. Podczas wyjazdu firmowego...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  BALI – KRAINA UŚMIECHU

  Bali to wyspa Bogów, piękne plaże, kolorowe motyle, świeże i znakomite jedzenie, a także wszechobecny uśmiech, który gości na twarzach mieszkańców każdego dnia. Niesamo...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  MAURITIUS – LUKSUSOWY WYPOCZYNEK

  Destynacja, która spełni wymagania każdego, kto marzy o błogim wypoczynku na przepięknych plażach, w otoczeniu tropikalnej i niezwykłej przyrody. Mauritius to również ciek...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  TENERYFA – KRAINA SZCZĘŚCIA

  Wyspa należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich, niesamowicie różnorodna, z malowniczymi pasmami górskimi, pięknymi plażami, zachwycającą roślinnością i księżycowymi ...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  Nasi klienci o nas

  W oparciu o nasze doświadczenia, polecamy firmę 7 KONTYNENTÓW jako solidnego i godnego zaufania organizatora. Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu, elastyczności oraz dbałości o detale, i z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy organizacji kolejnych wydarzeń na naszym Uniwersytecie w następnych latach.

  Małgorzata Pańkowska
  Prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska Uniwersytet Ekonomiczny

  Jesteśmy niezwykle zadowoleni z organizacji wyjazdu służbowego do Czarnogóry przez 7 kontynentów dla Nature's Sunshine. Wasza profesjonalna obsługa, spersonalizowane podejście i doskonała logistyka sprawiły, że nasz wyjazd był udany pod każdym względem. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wysiłek jaki został włożony w organizację wyjazdu.

  Grzegorz Małachowski
  General Manager Nature's Sunshine Products Poland

  Pragniemy zarekomendować Biuro Podróży 7 kontynentów jako profesjonalnego partnera w organizacji wyjazdów typu incentive. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w fantastycznej wycieczce na Malediwy zorganizowanej dla naszej firmy w marcu 2022 roku. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, a każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Przelot, transfery, zakwaterowanie i atrakcje były zaplanowane i zrealizowane z doskonałą precyzją.

  Michalina Gierasimiuk
  Special events specialist Mary Kay Cosmetics Poland

  Chcielibyśmy polecić firmę "7 KONTYNENTÓW" każdej instytucji publicznej i prywatnej, która spotkanie inną kulturą i historią rozumie, nie tylko jako poznanie Innego / Innych, ale także jako spotkanie Bliskiego / Bliskich. Będziemy zaszczyceni kontynuowaniem współpracy i wspólnym propagowaniem edukacji na tak delikatny i ważki temat, jakim jest doświadczenie poznania oraz kulturowego przepracowania historii Zagłady i innych ludobójstw.

  Paweł Śpiewak
  Dyrektor ŻiH
  Małgorzata Wosińska
  Pełnomocnik ŻIH ds. Współpracy Międzynarodowej i Dyplomacji Kulturalnej

  W dniach 9-21 czerwca 2017 firma "7 KONTYNENTÓW" zorganizowała dla Polskiej Izby Rzeczników Patentowych wyjazd studyjny do Chin pt. "Własność intelektualna". Polecamy firmę "7 KONTYNENTÓW" jako organizatora wyjazdów studyjnych czy konferencyjnych. Jesteśmy przekonani, ze profesjonalizm "7 KONTYNENTÓW" pozwoli na zrealizowanie założeń dot. integracji grupy, zdobycia wiedzy specjalistycznej związanej z działalnością danej organizacji czy firmy, jak i dogłębnego poznania kraju, w którym odbywać się będzie impreza.

  Anna Korbela
  Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych