close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward
  Incentive

  JORDANIA – SMAK BLISKIEGO WSCHODU

  Gotowi na przygodę w Jordanii? Kraj fascynuje swoją odmiennością kulturową, bogactwem starożytnych zabytków, pustynnym bezkresem i niesamowitym krajobrazem Morza Martwego. Zapraszamy w podróż pełną wyjątkowych miejsc i wrażeń!

  Oprócz atrakcyjnych miejsc, Jordania to także bezpieczny i przyjazny kraj. Mieszkańcy Jordanii są bardzo gościnni i życzliwi. Jordania to doskonałe miejsce na wakacje lub wyjazd firmowy. W Jordanii można każdy może odnaleźć coś dla siebie, niezależnie od zainteresowań.

  Podczas wyjazdu uczestnicy mieli okazję

  podążać śladami pułkownika Lawrence’a i eksplorować pustynię Wadi Rum jeepami. Wycieczka zakończyła się lokalną kolację w obozie beduińskim o zachodzie słońca

  zwiedzić Petrę, czyli miasto wykute w skale. Petra uznana jest za jeden ze współczesnych cudów świata i zachwyca o każdej porze dnia

  wybrać się nad Morze Martwe, wypocząć na prywatnej plaży oraz zażyć kąpieli w słonym morzu, którego zasolenie wynosi 33%

  przeprowadzić wewnętrzne szkolenia na hotelowej sali konferencyjnej

  Program wyjazdu

  Dzień 1 WITAJ JORDANIO

  Przylot z Polski do Ammanu – stolicy Jordanii. Oficjalne powitanie na lotnisku przez przedstawiciela jordańskiego. Transfer z lotniska i zakwaterowanie w hotelu w Akabie nad morzem. Czas do dyspozycji Gości przeznaczony na korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz cieszenie się urokami Jordanii.

  Dzień 2 SPOTKANIA W GRUPIE ORAZ WYPRAWA JEEPAMI DO WADI RUM

  Śniadanie w hotelu. Następnie pół dnia przeznaczone na wykorzystanie sali konferencyjnej. Po lunchu hotelowym udamy się do wyjątkowego miejsca Wadi Rum – pustynia jest obszarem chronionym, a od 2011 roku wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Śladami pułkownika Lawrence’a przemierzymy ten piękny obszar Jordanii jeepem i zjemy kolację w obozie beduińskim o zachodzie słońca. Powrót do Akaby na nocleg.

  Dzień 3 ZWIEDZANIE PETRY

  Śniadanie w hotelu. Dzisiejszy dzień przeznaczony jest na całodniowe zwiedzanie Petry, czyli miasta wykutego w skale, które robi na odwiedzających niesamowite wrażenie i jest obowiązkowym punktem naszego wyjazdu. Na miejscu odkryjemy takie wspaniałości jak Al-Chazna, czyli Skarbiec Faraona, amfiteatr, grobowce, ulicę kolumnową oraz świątynię skrzydlatych lwów. Eksplorując zakamarki skalnego miasta, będzie okazja by spotkać tam ówczesnych beduinów, którzy oferują pamiątki. Warto dodać, iż Petra uznana jest za jeden ze współczesnych cudów świata. Miejsce zachwyca o każdej porze dnia. Wieczorową porą, można spotkać „dywany” z małych lampionów i świeczek ułożonych przed główną bramą. Powrót na kolację do hotelu.

  Dzień 4 OPCJONALNA WYCIECZKA NAD MORZE MARTWE ORAZ SPOTKANIA W GRUPIE

  Śniadanie w hotelu. Po posiłku możliwość wzięcia udziału w opcjonalnej wycieczce nad Morze Martwe z przerwą po drodze. Na miejscu czeka na nas prywatna plaża oraz kapiel w słonym morzu, którego zasolenie wynosi 33%. Obiad na miejscu w hotelu i powrót wieczorem. Pół dnia przeznaczone na wykorzystanie sali konferencyjnej rano bądź po południu.

  Dzień 5 POŻEGNANIE Z JORDANIĄ

  Śniadanie i lunch w hotelu. Ostatnie chwile na cieszenie się urokami egzotycznej Jordanii oraz zakup pamiątek. Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.

  Zdjęcia

  Jesteś zainteresowany wyjazdem?

  Nasze inne realizacje

  MALEDIWY – BAJKOWE ATOLE

  Relaks w otoczeniu palm kokosowych, krystalicznie czystej wody i piaszczystych plaż to idealny przepis na udany wypoczynek! Malediwy to prawdziwy raj na ziemi, idealna destynacja ...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  SRI LANKA – ZIEMSKI RAJ

  Sri Lanka to zachwycające połączenie dzikiej przyrody i kultury. Bezkresne herbaciane pola, wodospady i piaszczyste, złote plaże to wizytówka wyspy. Podczas wyjazdu firmowego...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  INDONEZJA WYSPA BALI – KRAINA UŚMIECHU

  Bali to wyspa Bogów, piękne plaże, kolorowe motyle, świeże i znakomite jedzenie, a także wszechobecny uśmiech, który gości na twarzach mieszkańców każdego dnia. Niesamo...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  USA – CZAS NA MIAMI

  Miami jest zdecydowanie warte odwiedzenia ze względu na piękne plaże, różnorodną kulturę, tętniące życie nocne i kwitnącą scenę artystyczną. Na miejscu można spędzi...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  MAURITIUS – LUKSUSOWY WYPOCZYNEK

  Destynacja, która spełni wymagania każdego, kto marzy o błogim wypoczynku na przepięknych plażach, w otoczeniu tropikalnej i niezwykłej przyrody. Mauritius to również ciek...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  Nasi klienci o nas

  Wiedza, doświadczenie oraz pasja sprawiły, że z wyjazdu wróciliśmy szczęśliwi i wypełnieni fantastycznymi wspomnieniami, myśląc już jednocześnie o kolejnym kierunku. Na szczęście przed nami jeszcze wiele miejsc do odkrycia, a “7 kontynentów” jest pełne pomysłów na nadchodzące lata. Z pewnością już w kolejnym roku skorzystamy z ich pomocy przy następnym wyjeździe.

  Adam Bernaciak
  Prezes Zarządu Aber Sp. z o.o.

  Współpraca z biurem 7 kontynentów przebiegała bardzo płynnie, każdy aspekt wyjazdu był szczegółowo omawiany, a pracownicy biura wykazali się kreatywnością i obsługą klienta na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy to gwarancja niezawodności, elastyczne podejście do Klienta i realizacja nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć.

  Katarzyna Turska
  Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Pluxee Polska

  W oparciu o nasze doświadczenia, polecamy firmę 7 KONTYNENTÓW jako solidnego i godnego zaufania organizatora. Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu, elastyczności oraz dbałości o detale, i z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy organizacji kolejnych wydarzeń na naszym Uniwersytecie w następnych latach.

  Małgorzata Pańkowska
  Prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska Uniwersytet Ekonomiczny

  Jesteśmy niezwykle zadowoleni z organizacji wyjazdu służbowego do Czarnogóry przez 7 kontynentów dla Nature's Sunshine. Wasza profesjonalna obsługa, spersonalizowane podejście i doskonała logistyka sprawiły, że nasz wyjazd był udany pod każdym względem. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wysiłek jaki został włożony w organizację wyjazdu.

  Grzegorz Małachowski
  General Manager Nature's Sunshine Products Poland

  Pragniemy zarekomendować Biuro Podróży 7 kontynentów jako profesjonalnego partnera w organizacji wyjazdów typu incentive. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w fantastycznej wycieczce na Malediwy zorganizowanej dla naszej firmy w marcu 2022 roku. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, a każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Przelot, transfery, zakwaterowanie i atrakcje były zaplanowane i zrealizowane z doskonałą precyzją.

  Michalina Gierasimiuk
  Special events specialist Mary Kay Cosmetics Poland

  Chcielibyśmy polecić firmę "7 KONTYNENTÓW" każdej instytucji publicznej i prywatnej, która spotkanie inną kulturą i historią rozumie, nie tylko jako poznanie Innego / Innych, ale także jako spotkanie Bliskiego / Bliskich.Będziemy zaszczyceni kontynuowaniem współpracy i wspólnym propagowaniem edukacji na tak delikatny i ważki temat, jakim jest doświadczenie poznania oraz kulturowego przepracowania historii Zagłady i innych ludobójstw.

  Paweł Śpiewak
  Dyrektor ŻiH
  Małgorzata Wosińska
  Pełnomocnik ŻIH ds. Współpracy Międzynarodowej i Dyplomacji Kulturalnej

  W dniach 9-21 czerwca 2017 firma "7 KONTYNENTÓW" zorganizowała dla Polskiej Izby Rzeczników Patentowych wyjazd studyjny do Chin pt. "Własność intelektualna". Polecamy firmę "7 KONTYNENTÓW" jako organizatora wyjazdów studyjnych czy konferencyjnych. Jesteśmy przekonani, ze profesjonalizm "7 KONTYNENTÓW" pozwoli na zrealizowanie założeń dot. integracji grupy, zdobycia wiedzy specjalistycznej związanej z działalnością danej organizacji czy firmy, jak i dogłębnego poznania kraju, w którym odbywać się będzie impreza.

  Anna Korbela
  Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych