close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward
  Incentive

  KENIA – SAFARI I ODPOCZYNEK

  Kenia to bardzo zróżnicowany kraj, który ma wiele do zaoferowania. Safari wśród dzikich zwierząt w parkach narodowych, piękne wschody i zachody słońca, gorące plaże i dobrą zabawę nad brzegiem oceanu. W ciągu zaledwie kilku dni można doświadczyć wszystkich tych atrakcji.

  Kenia to kraj w Afryce Wschodniej, nad Oceanem Indyjskim. Jest to jeden z najbardziej popularnych kierunków turystycznych w Afryce, znany z pięknych krajobrazów, bogatej przyrody i kulturowej różnorodności.

  Kenia to świetne miejsce na wyjazd firmowy. Kraj oferuje wiele atrakcji, które mogą pomóc pracownikom zrelaksować się, odzyskać energię i nabrać motywacji do pracy.

  Podczas wyjazdu uczestnicy mieli okazję

  przeprowadzić wewnętrzne szkolenia w grupie dotyczące obsługi klienta, budowania relacji z klientem i nowości produktowych z branży spożywczej

  zwiedzić stolicę Kenii – Nairobi i jej atrakcje: Park Żyraf i Muzeum Karen Blixen

  wziąć udział w niesamowitym safari na terenie Parku Narodowego Amboseli i Tsavo West

  zrelaksować się na wybrzeżu w Mombasie w formule All Inclusive

  Program wyjazdu

  Dzień 1 WYLOT Z POLSKI DO KENII

  Wylot z Polski do Kenii z przesiadką w jednym z portów tranzytowych.

  Dzień 2 WITAJ AFRYKO! PARK ŻYRAF I MUZEUM KAREN BLIXEN

  Poranny przylot do Nairobi. Formalności wizowe i transfer do Nairobi. Dzień zaczniemy od zwiedzania Parku Żyraf. Centrum odgrywa kluczową rolę w ochronie zagrożonej wyginięciem żyrafy Rothschilda (żyrafa nie ma wzorów poniżej kolan). Z podwyższonej drewnianej konstrukcji (na wysokość żyrafy) można obserwować żyrafy z bliska i karmić je ręcznie. Następnie przejazd do Muzeum Karen Blixen, gdzie odwiedzimy dom słynnej pisarki i poczujemy atmosferę miejsca, w którym powstały znane i uwielbiane powieści. Następnie przerwa na lunch w jednej z lokalnych restauracji. Następnie transfer do hotelu. Reszta dnia przeznaczona do dyspozycji Gości na relaks i odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w hotelu. (L/D)

  Dzień 3 SAFARI W PARKU NARODOWYM AMBOSELI

  Po śniadaniu przejazd z Nairobi w kierunku granicy z Tanzanią, do Parku Narodowego Amboseli. Zakwaterowanie w lodgach, lunch i odpoczynek po podróży. Po południu safari po terenie parku zamieszkałym przez słonie, lamparty, gepardy, żyrafy, szakale i wiele innych ssaków. Okazja do zrobienia wspaniałych zdjęć z majestatycznym Kilimandżaro w tle. (B/L/D)

  Dzień 4 SAFARI W PARKU NARODOWYM TSAVO WEST

  O wschodzie słońca ruszymy na fotograficzne łowy. Powrót na śniadanie do lodgy, a następnie wyjazd do Parku Narodowego Tsavo West. Przyjazd do lodgy w czasie lunchu, posiłek i odpoczynek po podróży. Po południu safari po terenie najstarszego rezerwatu w Kenii. Pośród olbrzymich baobabów będziemy wyglądać lwów innych niż wszystkie, gdyż pozbawionych grzyw. W niewielkich jeziorkach można zobaczyć krokodyle i hipopotamy. Kolacja i nocleg w lodgy. (B/L/D)

  Dzień 5 PRZEJAZD NA WYBRZEŻE - MOMBASA

  Po śniadaniu wyjazd w kierunku Mombasy. Po drodze safari – podziwianie dzikiej przyrody i wypatrywanie kryjących się w zaroślach zwierząt. Postój na lunch w formie pikniku. Przyjazd do Mombasy i zakwaterowanie w hotelu spa na południe od miasta. Czas wolny na odpoczynek, kąpiele w oceanie, zimne drinki na plaży. (B/L/D – od popołudnia hotel w formule All Inclusive)

  Dzień 6 i 7 RELAKS NA PLAŻY

  Dwa pełne dni odpoczynku na piaszczystych plażach. Możliwość uprawiania sportów wodnych, kitesurfing, nurkowanie, czy pływanie z rurką. Pobyt w hotelu spa All Inclusive. (B/L/D – hotel w formule All Inclusive)

  Dzień 8 PORANNY RELAKS I POŻEGNANIE Z AFRYKĄ

  Od rana czas wolny, odpoczynek nad oceanem. Później przejazd na lotnisko w Mombasie. Przelot do Nairobi. Wylot powrotny do Polski. (B/L – hotel w formule All Inclusive)

  Dzień 9 PRZYLOT DO POLSKI

  Przylot do kraju.

  Zdjęcia

  Jesteś zainteresowany wyjazdem?

  Nasze inne realizacje

  MALEDIWY – BAJKOWE ATOLE

  Relaks w otoczeniu palm kokosowych, krystalicznie czystej wody i piaszczystych plaż to idealny przepis na udany wypoczynek! Malediwy to prawdziwy raj na ziemi, idealna destynacja ...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  SRI LANKA – ZIEMSKI RAJ

  Sri Lanka to zachwycające połączenie dzikiej przyrody i kultury. Bezkresne herbaciane pola, wodospady i piaszczyste, złote plaże to wizytówka wyspy. Podczas wyjazdu firmowego...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  INDONEZJA WYSPA BALI – KRAINA UŚMIECHU

  Bali to wyspa Bogów, piękne plaże, kolorowe motyle, świeże i znakomite jedzenie, a także wszechobecny uśmiech, który gości na twarzach mieszkańców każdego dnia. Niesamo...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  USA – CZAS NA MIAMI

  Miami jest zdecydowanie warte odwiedzenia ze względu na piękne plaże, różnorodną kulturę, tętniące życie nocne i kwitnącą scenę artystyczną. Na miejscu można spędzi...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  MAURITIUS – LUKSUSOWY WYPOCZYNEK

  Destynacja, która spełni wymagania każdego, kto marzy o błogim wypoczynku na przepięknych plażach, w otoczeniu tropikalnej i niezwykłej przyrody. Mauritius to również ciek...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  Nasi klienci o nas

  Wiedza, doświadczenie oraz pasja sprawiły, że z wyjazdu wróciliśmy szczęśliwi i wypełnieni fantastycznymi wspomnieniami, myśląc już jednocześnie o kolejnym kierunku. Na szczęście przed nami jeszcze wiele miejsc do odkrycia, a “7 kontynentów” jest pełne pomysłów na nadchodzące lata. Z pewnością już w kolejnym roku skorzystamy z ich pomocy przy następnym wyjeździe.

  Adam Bernaciak
  Prezes Zarządu Aber Sp. z o.o.

  Współpraca z biurem 7 kontynentów przebiegała bardzo płynnie, każdy aspekt wyjazdu był szczegółowo omawiany, a pracownicy biura wykazali się kreatywnością i obsługą klienta na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy to gwarancja niezawodności, elastyczne podejście do Klienta i realizacja nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć.

  Katarzyna Turska
  Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Pluxee Polska

  W oparciu o nasze doświadczenia, polecamy firmę 7 KONTYNENTÓW jako solidnego i godnego zaufania organizatora. Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu, elastyczności oraz dbałości o detale, i z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy organizacji kolejnych wydarzeń na naszym Uniwersytecie w następnych latach.

  Małgorzata Pańkowska
  Prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska Uniwersytet Ekonomiczny

  Jesteśmy niezwykle zadowoleni z organizacji wyjazdu służbowego do Czarnogóry przez 7 kontynentów dla Nature's Sunshine. Wasza profesjonalna obsługa, spersonalizowane podejście i doskonała logistyka sprawiły, że nasz wyjazd był udany pod każdym względem. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wysiłek jaki został włożony w organizację wyjazdu.

  Grzegorz Małachowski
  General Manager Nature's Sunshine Products Poland

  Pragniemy zarekomendować Biuro Podróży 7 kontynentów jako profesjonalnego partnera w organizacji wyjazdów typu incentive. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w fantastycznej wycieczce na Malediwy zorganizowanej dla naszej firmy w marcu 2022 roku. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, a każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Przelot, transfery, zakwaterowanie i atrakcje były zaplanowane i zrealizowane z doskonałą precyzją.

  Michalina Gierasimiuk
  Special events specialist Mary Kay Cosmetics Poland

  Chcielibyśmy polecić firmę "7 KONTYNENTÓW" każdej instytucji publicznej i prywatnej, która spotkanie inną kulturą i historią rozumie, nie tylko jako poznanie Innego / Innych, ale także jako spotkanie Bliskiego / Bliskich.Będziemy zaszczyceni kontynuowaniem współpracy i wspólnym propagowaniem edukacji na tak delikatny i ważki temat, jakim jest doświadczenie poznania oraz kulturowego przepracowania historii Zagłady i innych ludobójstw.

  Paweł Śpiewak
  Dyrektor ŻiH
  Małgorzata Wosińska
  Pełnomocnik ŻIH ds. Współpracy Międzynarodowej i Dyplomacji Kulturalnej

  W dniach 9-21 czerwca 2017 firma "7 KONTYNENTÓW" zorganizowała dla Polskiej Izby Rzeczników Patentowych wyjazd studyjny do Chin pt. "Własność intelektualna". Polecamy firmę "7 KONTYNENTÓW" jako organizatora wyjazdów studyjnych czy konferencyjnych. Jesteśmy przekonani, ze profesjonalizm "7 KONTYNENTÓW" pozwoli na zrealizowanie założeń dot. integracji grupy, zdobycia wiedzy specjalistycznej związanej z działalnością danej organizacji czy firmy, jak i dogłębnego poznania kraju, w którym odbywać się będzie impreza.

  Anna Korbela
  Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych