close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward
  Incentive

  SŁOWACJA – PRZYGODA W GÓRACH

  Przed nami niezwykły 3 dniowy pobyt w górskiej części Słowacji, w okolicy Liptowskiego Mikułasza. Na miejscu znajdziemy piękną przyrodę, lecznicze termalne kąpieliska i źródła, unikalne jaskinie ale i bogatą historię, pamiątki ludowej architektury, folklor i niepowtarzalną kuchnię. Ponadto czeka nas przejażdżka drezynami rowerowymi i aktywności integrujące zespół.

  Liptowksi Mikułasz to miasto powiatowe położone w północnej Słowacji, w kraju żylińskim.Leży nad rzeką Wag w Kotlinie Liptowskiej, między Górami Choczańskimi i Tatrami Zachodnimi na północy a Niżnymi Tatrami na południu. Liptowski Mikułasz został po raz pierwszy wzmiankowany w dokumentach historycznych w 1286 roku. W pierwszej połowie XIX wieku miasto rozwinęło się w znaczący ośrodek słowackiego życia narodowego i kulturalnego.

  Podczas wyjazdu uczestnicy mieli okazję

  wziąć udział w aktywnościach team building integrujących zespół

  wjechać kolejką linową na szczyt Chopok

  odwiedzić jedną z najpiękniejszych jaskiń w Europie – Jaskinię Demianowską

  przejechać się drezynami rowerowymi

  Program wyjazdu

  Dzień 1 PRZEJAZD NA SŁOWACJĘ, TEAM BUILDING ORAZ WIECZORNE OGNISKO

  Zbiórka i przejazd na Słowację z polskojęzycznym pilotem do miejscowości Liptowski Mikułasz. Lunch i zakwaterowanie w hotelu. Po posiłku przejazd do Tatralandii. W godzinach wieczornych weźmiemy udział w aktywnościach team building. Kolacja w formie ogniska (w zależności od warunków pogodowych). Nocleg. (L,D)

  Dzień 2 JASKINIA DEMIANOWSKA, DREZYNY I IMPREZA INTEGRACYJNA

  Śniadanie w hotelu. Następnie przejazd do Jaskini Demianowskiej. Jaskinia jest częścią ogromnego podziemnego systemu krasowego w Dolinie Demianowskiej pod Tatrami Niskimi. Posiada unikalną dekorację naciekową, co czyni ją jedną z najpiękniejszych jaskiń Europy. Zwiedzanie 60 minutowe z przewodnikiem. Następnie przejazd do miejscowości Hronec i lunch w restauracji. Po posiłku czeka nas przejażdżka drezynami rowerowymi i pociągiem. Grupa zostanie podzielona na 2 części. Start pierwszej grup z Hronca do Šánske (1,5 godz.). Druga grupa zaczyna w tym czasie przejazd z Čierny Balog do Šánske (1,5 godz.). Obie grupy spotykają się w Šánske (15 min. odpoczynku) i przesiadają się zamiennie na kolej bądź drezyny. Powrót do hotelu. Wieczorem kolacja w hotelu i impreza integracyjna z oprawą muzyczną. Nocleg. (B,L,D)

  Dzień 3 WJAZD NA CHOPOK I POWRÓT DO POLSKI

  Śniadanie w hotelu. Następnie wjazd kolejką na szczyt Chopok. Piękne widoki będą nam towarzyszyć w drodze oraz po dotarciu do górnej stacji. Stąd do zdobycia szczytu Chopok (2024 m n.p.m.) pozostanie tylko kilkaset metrów. Czas wolny na szczycie oraz zjazd. Następnie powrót do Polski. (B)

  *Możliwy lunch w drodze powrotnej

  Zdjęcia

  Jesteś zainteresowany wyjazdem?

  Nasze inne realizacje

  MALEDIWY – BAJKOWE ATOLE

  Relaks w otoczeniu palm kokosowych, krystalicznie czystej wody i piaszczystych plaż to idealny przepis na udany wypoczynek! Malediwy to prawdziwy raj na ziemi, idealna destynacja ...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  SRI LANKA – ZIEMSKI RAJ

  Sri Lanka to zachwycające połączenie dzikiej przyrody i kultury. Bezkresne herbaciane pola, wodospady i piaszczyste, złote plaże to wizytówka wyspy. Podczas wyjazdu firmowego...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  INDONEZJA WYSPA BALI – KRAINA UŚMIECHU

  Bali to wyspa Bogów, piękne plaże, kolorowe motyle, świeże i znakomite jedzenie, a także wszechobecny uśmiech, który gości na twarzach mieszkańców każdego dnia. Niesamo...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  USA – CZAS NA MIAMI

  Miami jest zdecydowanie warte odwiedzenia ze względu na piękne plaże, różnorodną kulturę, tętniące życie nocne i kwitnącą scenę artystyczną. Na miejscu można spędzi...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  MAURITIUS – LUKSUSOWY WYPOCZYNEK

  Destynacja, która spełni wymagania każdego, kto marzy o błogim wypoczynku na przepięknych plażach, w otoczeniu tropikalnej i niezwykłej przyrody. Mauritius to również ciek...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  Nasi klienci o nas

  Wiedza, doświadczenie oraz pasja sprawiły, że z wyjazdu wróciliśmy szczęśliwi i wypełnieni fantastycznymi wspomnieniami, myśląc już jednocześnie o kolejnym kierunku. Na szczęście przed nami jeszcze wiele miejsc do odkrycia, a “7 kontynentów” jest pełne pomysłów na nadchodzące lata. Z pewnością już w kolejnym roku skorzystamy z ich pomocy przy następnym wyjeździe.

  Adam Bernaciak
  Prezes Zarządu Aber Sp. z o.o.

  Współpraca z biurem 7 kontynentów przebiegała bardzo płynnie, każdy aspekt wyjazdu był szczegółowo omawiany, a pracownicy biura wykazali się kreatywnością i obsługą klienta na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy to gwarancja niezawodności, elastyczne podejście do Klienta i realizacja nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć.

  Katarzyna Turska
  Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Pluxee Polska

  W oparciu o nasze doświadczenia, polecamy firmę 7 KONTYNENTÓW jako solidnego i godnego zaufania organizatora. Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu, elastyczności oraz dbałości o detale, i z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy organizacji kolejnych wydarzeń na naszym Uniwersytecie w następnych latach.

  Małgorzata Pańkowska
  Prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska Uniwersytet Ekonomiczny

  Jesteśmy niezwykle zadowoleni z organizacji wyjazdu służbowego do Czarnogóry przez 7 kontynentów dla Nature's Sunshine. Wasza profesjonalna obsługa, spersonalizowane podejście i doskonała logistyka sprawiły, że nasz wyjazd był udany pod każdym względem. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wysiłek jaki został włożony w organizację wyjazdu.

  Grzegorz Małachowski
  General Manager Nature's Sunshine Products Poland

  Pragniemy zarekomendować Biuro Podróży 7 kontynentów jako profesjonalnego partnera w organizacji wyjazdów typu incentive. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w fantastycznej wycieczce na Malediwy zorganizowanej dla naszej firmy w marcu 2022 roku. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, a każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Przelot, transfery, zakwaterowanie i atrakcje były zaplanowane i zrealizowane z doskonałą precyzją.

  Michalina Gierasimiuk
  Special events specialist Mary Kay Cosmetics Poland

  Chcielibyśmy polecić firmę "7 KONTYNENTÓW" każdej instytucji publicznej i prywatnej, która spotkanie inną kulturą i historią rozumie, nie tylko jako poznanie Innego / Innych, ale także jako spotkanie Bliskiego / Bliskich.Będziemy zaszczyceni kontynuowaniem współpracy i wspólnym propagowaniem edukacji na tak delikatny i ważki temat, jakim jest doświadczenie poznania oraz kulturowego przepracowania historii Zagłady i innych ludobójstw.

  Paweł Śpiewak
  Dyrektor ŻiH
  Małgorzata Wosińska
  Pełnomocnik ŻIH ds. Współpracy Międzynarodowej i Dyplomacji Kulturalnej

  W dniach 9-21 czerwca 2017 firma "7 KONTYNENTÓW" zorganizowała dla Polskiej Izby Rzeczników Patentowych wyjazd studyjny do Chin pt. "Własność intelektualna". Polecamy firmę "7 KONTYNENTÓW" jako organizatora wyjazdów studyjnych czy konferencyjnych. Jesteśmy przekonani, ze profesjonalizm "7 KONTYNENTÓW" pozwoli na zrealizowanie założeń dot. integracji grupy, zdobycia wiedzy specjalistycznej związanej z działalnością danej organizacji czy firmy, jak i dogłębnego poznania kraju, w którym odbywać się będzie impreza.

  Anna Korbela
  Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych