close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward
  Incentive

  TURCJA

  Podczas naszej podróży zobaczymy wielobarwny Stambuł i odpoczniemy na Riwierze Tureckiej. Stambuł to miasto o niesamowitej i burzliwej historii. Kiedyś Bizancjum, potem Konstantynopol, następnie Stambuł, stolica Imperium Osmańskiego nadal zdaje się być najważniejszym i najwspanialszym miastem współczesnego państwa tureckiego.

  Podróż przez niesamowite aromaty – przypraw, pieczonego mięsa, mocnej herbaty pijanej w małych herbaciarniach. Po dwudniowym przystanku Stambule polecimy do miasta Antalya. Dzięki bogatej historii i różnorodności Antalya uchodzi za jedną z największych atrakcji turystycznych. Doskonale rozwinięta infrastruktura turystyczna, piękne plaże oraz liczne zabytki Riwiery Tureckiej sprawiają, że pobyt w Turcji to niezapomniane przeżycie.

  Turcja ma żywą kulturę, która jest mieszanką wpływów tureckich, islamskich i zachodnich. Możemy doświadczyć tureckiej kultury, odwiedzając meczety, pałace i bazary. Turcja słynie ponadto z pysznej kuchni, do której zaliczamy meze i baklavę.

  Podczas wyjazdu uczestnicy mieli okazję

  odwiedzić Stambuł, zobaczyć najpiękniejsze miejsca i zabytki w mieście

  odbyć rejs po Cieśninie Bosfor

  wypocząć w formule All Inclusive w Antalyi

  skorzystać z szerokiej gamy wycieczek fakultatywnych

  Program wyjazdu

  Dzień 1 LOT DO TURCJI, POWITANIE W STAMBULE

  Spotkanie na lotnisku w Warszawie i lot do Stambułu. Stambuł to największe miasto w Turcji oraz jej centrum finansowe, handlowe i kulturalne. Spotkanie na lotnisku z miejscowym przewodnikiem. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Spacer po Stambule. Wieczorem wyjście na kolację do restauracji NOMADS. Na miejscu rozsmakujemy się w kuchni libańskiej i tureckiej. O godzinie 21:30 zaczyna się show, które pozwoli poczuć wyjątkową atmosferę miejsca. Powrót do hotelu na nocleg. (D)

  Dzień 2 STAMBUŁ - HISTORYCZNE ZABYTKI I PRYWATNY REJS

  Śniadanie w hotelu. Dziś czeka nas całodniowa wycieczka po Stambule. Niewiele jest miast o tak niesamowitej historii i wciągającej współczesności jak Stambuł. Pierwszym punktem programu będzie Hagia Sophia, której budynek uznawany jest za jeden z cudów architektury pierwszego tysiąclecia naszej ery. To dawna świątynia chrześcijańska, a po dobudowie strzelistych minaretów została meczetem. Naprzeciw znajduje się uznawany za jeden z najwspanialszych przykładów islamskiej architektury Błękitny Meczet (zobaczymy go z zewnątrz), który swym rozmachem miał przyćmić chrześcijańską poprzedniczkę. Następnie przerwa na lunch w lokalnej restauracji. Po posiłku czeka nas prywatny rejs po cieśninie Bosfor, który pozwoli zobaczyć miasto z innej perspektywy. Ostatnim punktem będzie w Wielki Bazar – jeden z najstarszych i największych zadaszonych targowisk na świecie. Wielki Bazar powstał w XV wieku i stanowi historyczne centrum handlowe w Stambule. Następnie transfer na lotnisko w Stambule i lot do Antalyi. Po przylocie, powitanie przez lokalnego przewodnika i transfer do hotelu  w Antalyi. Zakwaterowanie i wypoczynek w formule All Inclusive. (B,L,All Inclusive)

  Dzień 3-6 WYPOCZYNEK W ANTALYI

  Dni wolne przeznaczone do dyspozycji Gości. Czas na cieszenie się urokami miejsca, które ma do zaoferowania cały wachlarz atrakcji. Możemy podziwiać niekończące się plaże, otoczone pięknymi klifami i oblane lazurową wodą, urządzić sobie piknik, a wieczorem zasmakować nocnego życia okolicy. Istnieje również możliwość skorzystania z szerokiej oferty wycieczek fakultatywnych na miejscu. (All Inclusive)

  Dzień 7 POŻEGNANIE Z TURCJĄ

  Nocny transfer na lotnisko i poranny lot do Polski z przesiadką w Stambule.

  Zdjęcia

  Jesteś zainteresowany wyjazdem?

  Nasze inne realizacje

  MALEDIWY – BAJKOWE ATOLE

  Relaks w otoczeniu palm kokosowych, krystalicznie czystej wody i piaszczystych plaż to idealny przepis na udany wypoczynek! Malediwy to prawdziwy raj na ziemi, idealna destynacja ...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  SRI LANKA – ZIEMSKI RAJ

  Sri Lanka to zachwycające połączenie dzikiej przyrody i kultury. Bezkresne herbaciane pola, wodospady i piaszczyste, złote plaże to wizytówka wyspy. Podczas wyjazdu firmowego...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  BALI – KRAINA UŚMIECHU

  Bali to wyspa Bogów, piękne plaże, kolorowe motyle, świeże i znakomite jedzenie, a także wszechobecny uśmiech, który gości na twarzach mieszkańców każdego dnia. Niesamo...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  MAURITIUS – LUKSUSOWY WYPOCZYNEK

  Destynacja, która spełni wymagania każdego, kto marzy o błogim wypoczynku na przepięknych plażach, w otoczeniu tropikalnej i niezwykłej przyrody. Mauritius to również ciek...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  TENERYFA – KRAINA SZCZĘŚCIA

  Wyspa należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich, niesamowicie różnorodna, z malowniczymi pasmami górskimi, pięknymi plażami, zachwycającą roślinnością i księżycowymi ...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  Nasi klienci o nas

  Współpraca z biurem 7 kontynentów przebiegała bardzo płynnie, każdy aspekt wyjazdu był szczegółowo omawiany, a pracownicy biura wykazali się kreatywnością i obsługą klienta na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy to gwarancja niezawodności, elastyczne podejście do Klienta i realizacja nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć.

  Katarzyna Turska
  Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Pluxee Polska

  W oparciu o nasze doświadczenia, polecamy firmę 7 KONTYNENTÓW jako solidnego i godnego zaufania organizatora. Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu, elastyczności oraz dbałości o detale, i z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy organizacji kolejnych wydarzeń na naszym Uniwersytecie w następnych latach.

  Małgorzata Pańkowska
  Prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska Uniwersytet Ekonomiczny

  Jesteśmy niezwykle zadowoleni z organizacji wyjazdu służbowego do Czarnogóry przez 7 kontynentów dla Nature's Sunshine. Wasza profesjonalna obsługa, spersonalizowane podejście i doskonała logistyka sprawiły, że nasz wyjazd był udany pod każdym względem. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wysiłek jaki został włożony w organizację wyjazdu.

  Grzegorz Małachowski
  General Manager Nature's Sunshine Products Poland

  Pragniemy zarekomendować Biuro Podróży 7 kontynentów jako profesjonalnego partnera w organizacji wyjazdów typu incentive. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w fantastycznej wycieczce na Malediwy zorganizowanej dla naszej firmy w marcu 2022 roku. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, a każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Przelot, transfery, zakwaterowanie i atrakcje były zaplanowane i zrealizowane z doskonałą precyzją.

  Michalina Gierasimiuk
  Special events specialist Mary Kay Cosmetics Poland

  Chcielibyśmy polecić firmę "7 KONTYNENTÓW" każdej instytucji publicznej i prywatnej, która spotkanie inną kulturą i historią rozumie, nie tylko jako poznanie Innego / Innych, ale także jako spotkanie Bliskiego / Bliskich.Będziemy zaszczyceni kontynuowaniem współpracy i wspólnym propagowaniem edukacji na tak delikatny i ważki temat, jakim jest doświadczenie poznania oraz kulturowego przepracowania historii Zagłady i innych ludobójstw.

  Paweł Śpiewak
  Dyrektor ŻiH
  Małgorzata Wosińska
  Pełnomocnik ŻIH ds. Współpracy Międzynarodowej i Dyplomacji Kulturalnej

  W dniach 9-21 czerwca 2017 firma "7 KONTYNENTÓW" zorganizowała dla Polskiej Izby Rzeczników Patentowych wyjazd studyjny do Chin pt. "Własność intelektualna". Polecamy firmę "7 KONTYNENTÓW" jako organizatora wyjazdów studyjnych czy konferencyjnych. Jesteśmy przekonani, ze profesjonalizm "7 KONTYNENTÓW" pozwoli na zrealizowanie założeń dot. integracji grupy, zdobycia wiedzy specjalistycznej związanej z działalnością danej organizacji czy firmy, jak i dogłębnego poznania kraju, w którym odbywać się będzie impreza.

  Anna Korbela
  Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych