close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward

  POLINEZJA FRANCUSKA

  — WYSPY TAHITI, MOOREA I BORA BORA

  planowane terminy 22.06.2024 — 10.07.2024 02.02.2025 — 21.02.2025

  Chcesz jechać w innym terminie? Napisz do nas.

  Program wyjazdu

  – Planowane na teraz

  Dzień 1 WYLOT Z POLSKI TRANZYTEM PRZEZ HELSINKI

  Wylot z Warszawy przez Helsinki do Los Angeles.

  Dzień 2 PRZYLOT DO LOS ANGELES

  Wieczorny przylot do Los Angeles. Transfer do hotelu i zakwaterowanie. Odpoczynek po podróży. Wieczorny spacer po mieście.

  Dzień 3 ZWIEDZANIE LOS ANGELES

  Całodniowa wycieczka w Los Angeles z polskojęzyczną kierowcą i przewodnik. Program dnia przedstawia się następująco: zaczniemy od Downtown – Staples Centre and Music Centre ze słynnym budynkiem Walt Disney Concert Hall. Następnie przejazd słynną ulicą pubów i dyskotek Sunset Boulevard do Hollywood. Spacer Aleją Gwiazd, czas wolny pod oscarowym Dolby Theatre. Będzie też czas na zakupy na najdroższej ulicy świata Rodeo Drive w Beverly Hills. Wizyta nad oceanem w szalonym Venice Beach. Nocleg w hotelu.

  Dzień 4 ODKRYWANIE UROKÓW LA

  Dzień wolny w Los Angeles i odkrywanie jego uroków. Późnym wieczorem lot na wyspę Tahiti, do stolicy Polinezji Francuskiej Papeete.

  Dzień 5 TAHITI

  Przylot nad ranem na wyspę Tahiti, transfer z lotniska i zakwaterowanie w hotelu le Tahiti by Pearl Resorts. Czas na korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz cieszenie się urokami miejsca, które ma do zaoferowania cały wachlarz atrakcji. Możemy podziwiać niekończące się plaże, otoczone bujną roślinnością i oblane lazurową wodą, a także urządzić sobie piknik, a wieczorem zasmakować nocnego życia wyspy.

  Dzień 6 TAHITI PAPENOO VALLEY

  Poranna zbiórka na recepcji i całodniowa wycieczka do Papenoo Valley. Papenoo Valley to dolina utworzona przez rzekę Papenoo, która rozciąga się na północ i południe mniej więcej przez centrum Tahiti. Dolina jest otoczona od wschodu i zachodu wysokimi górami z pięknymi wodospadami wpływającymi do rzeki Papenoo. Sama rzeka płynie na północ do Oceanu Spokojnego. Nieskalana przyroda, bogactwo roślinne i zapierające widoki dech w piersiach gwarantowane!

  Dzień 7 TAHITI

  Dzień do dyspozycji Gości, czas na korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz cieszenie się urokami miejsca, relaks na łonie natury.

  Dzień 8 MOOREA

  Po śniadaniu transfer na lotnisko i lot z Tahiti na kolejną z wysp – Moorea w godzinach 11.55-12.10. Transfer z lotniska i zakwaterowanie w hotelu  Sofitel Moorea Kia Ora Beach Resort. Hotel położony jest przy najpiękniejszej plaży na wyspie, a jego luksusowe domki utrzymane są w tradycyjnym polinezyjskim stylu z nutą nowoczesności. Moorea to wulkaniczna wyspa, w kształcie trójzębu. Ze względu na otaczającą ją rafę koralową, wyspa jest idealnym miejscem na uprawianie różnorodnych sportów wodnych: snorkellingu, nurkowania czy rowerków wodnych.

  Dzień 9 MOOREA LAGOON TOUR

  Poranna zbiórka i wycieczka pod hasłem Lagoon Tour połączona z piknikiem, czyli inaczej rejs do pięknych zatok oraz spokojnej laguny na północnym wybrzeżu Moorea, z obserwowaniem morskiej fauny. Miejscowy przewodnik dostarczy fascynujących szczegółów na temat legend, geografii, flory i fauny wyspy. Czas na kąpiel w krystalicznej lagunie, plażowanie i cieszenie się nieskazitelną przyrodą.

  Dzień 10 MOOREA SAFARI

  Poranna zbiórka i odkrywanie uroków wulkanicznej wyspy podczas wycieczki safari z miejscowym przewodnikiem. W programie wycieczki przewidziane takie miejsca jak pola ananasów, gaje bambusowe, a nawet plantacje pomarańczy, papai i wanilii oraz stanowiska archeologiczne i świątynie Polinezji, gdzie przewodnik z przyjemnością opowie wszystkie historie i legendy związane ze starożytnymi miejscami.

  Dzień 11 MOOREA

  Dzień do dyspozycji Gości, czas na korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz cieszenie się urokami miejsca, relaks na łonie natury.

  Dzień 12 BORA BORA

  Po śnidaniu transfer na lotnisko i lot na wyspę Bora Bora w godzinach popołudniowych. Transfer z lotniska i zakwaterowanie w hotelu le Bora Bora by Pearl Resorts. Wyspa nazywana jest “Perłą Pacyfiku”. Panuje tutaj tropikalny klimat, co oznacza, że wszędzie pełno jest zieleni oraz przepięknych kwiatów, takich jak hibiskus czy gardenia. Bora-Bora słynie też z poławiania czarnych pereł i białych plaż. Swoją światową reputację Bora-Bora zawdzięcza także licznym artystom, malarzom i pisarzom, którzy szukali tu spokoju i wytchnienia.

  Dzień 13 BORA BORA SIGNATURE LAGOON TOUR

  Poranna zbiórka przy punkcie pontonowym i wycieczka łodzią po najpiękniejszych lagunach wyspy. Wycieczka w małej grupie, na pokładzie szybkich i wygodnych łodzi wyposażonych w szyberdachy zapewniające przyjemną ochronę przed słońcem — podczas rejsu do wielu miejsc do nurkowania. Podczas tego wyjątkowego doświadczenia będzie okazja do zobaczenia dziewiczych, morskich obszarów laguny. W zależności od pogody i zachowania dzikich zwierząt w ciągu dnia dotrzemy od trzech do czterech takich miejsc. Dzięki doświadczonemu przewodnikowi, który wskaże życie morskie, będzie okazja w przyjemny sposób poznać podwodny ekosystem. Nawet początkujący mogą doświadczyć cudów laguny dzięki instrukcjom przewodnika; gatunki możliwe do zobaczenia to manty, ryby anemony i mureny.

  Dzień 14, 15, 16 i 17 BORA BORA

  Dni do dyspozycji Gości, czas na korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz cieszenie się urokami miejsca, relaks na łonie natury. Ostatniego dnia tj. 27 sierpnia popołudniowy transfer na lotnisko i lot na wyspę Tahiti w godzinach wieczornych. Oczekiwanie na nocny lot do Los Angeles.

  Dzień 18 i 19 PRZELOT TRANZYTOWY LOS ANGELES - HELSINKI -WARSZAWA

  Lądowanie w Los Angeles w godzinach porannych. Lot tranzytowy, kontrola paszportowa, bagaż nadawany ponownie po kontroli celnej. Procedura jest bardzo sprawna i nie wymaga ponownej odprawy bagażu. Przystanek w Helsinkach i lot do Warszawy.

  Cena zawiera

  • noclegi w hotelach / resortach 5***** i 4**** ze śniadaniami; wczesny check-in o godzinie 10 rano na Tahiti – jeden pokój na rodzinę
  • transfery lotniskowe minibusami, łodziami
  • 3 przeloty wewnętrzne z bagażami: Tahiti-Moorea, Moorea-Bora Bora, Bora Bora-Tahiti
  • całodniowa wycieczka na Tahiti z lunchem do Dolina Papenoo
  • całodniowa wycieczka łodzią po lagunie na wyspie Moorea z piknikiem
  • safari samochodami 4×4 po wyspie Moorea
  • całodniowa wycieczka łodzią po lagunie na wyspie Bora Bora, (snorkelling, płaszczki, piknik na odludnym motu)
  • usługi lokalnych przewodników podczas wycieczek
  • ubezpieczenie KL 150 000 EUR i NNW 15 000 PLN, koszty ewentualnej kwarantanny do 1500 EUR
  • opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i Turystycznego Funduszu Pomocowego

  Cena nie zawiera

  • transferów lotniskowych
  • wyżywienia oprócz śniadań
  • kosztów pozwolenia ESTA do USA (21 USD + 26 USD przy pośrednictwie biura)

  Uwagi

  • chcecie pojechać w innym terminie ze znajomymi bądź z rodziną? Nie ma problemu – zorganizujemy ten wyjazd dla Was.

  Planowana trasa

  Pliki do pobrania:

  Zdjęcia

  Chcesz zobaczyć z nami Polinezyjski Raj?

  Może Ci się również spodobać: