close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward
  Incentive

  GRUZJA – MAGIA KAUKAZU

  Gruzja nie bez przyczyny cieszy się zainteresowaniem i sympatią turystów, a także doskonale sprawdza się na wyjazd firmowy. Ten kraj to niezwykłe połączenie zapierających dech w piersi krajobrazów, gościnnych ludzi i wspaniałej kultury. Jest to niezwykle malowniczo położony kraj, który znajduje się na styku dwóch kultur. Przeplata się tutaj usilne dążenie do zachodnich standardów z typowo wschodnim podejściem do życia, co w efekcie daje niezwykłą, barwną mozaikę. Każdy region Gruzji ma swoją unikatową specyfikę którą warto poznać.

  Gruzja jest krajem leżącym na Kaukazie, na styku Europy i Azji. Stosunkowo niedawno, ponieważ w 1991 roku Gruzja odzyskała niepodległość. Państwo może poszczycić pięknym i zróżnicowanym krajobrazem. Na północy znajdują się góry Kaukazu, na południu – Morze Czarne, a w centrum kraju – wyżyny i stepy.

  Gruzja to kraj o bogatej historii i kulturze, która sięga ponad 2000 lat. W Tbilisi znajduje się wiele muzeów, teatrów i innych instytucji kultury. Na miejscu możemy również zobaczyć wiele zabytków, takich jak katedra Sweti Cchoweli w Mtskheti, twierdza Narikala w Tbilisi i monastyr Gelati w Kutaisi. Ponadto Gruzja słynie z pysznej kuchni i jest kolebką światowego winiarstwa. Do tradycyjnych gruzińskich potraw należą chinkali, chaczapuri i lobio.

  Podczas wyjazdu uczestnicy mieli okazję

  wziąć udział w tradycyjnej gruzińskiej uczcie tzw. suprze, pełnej lokalnych specjałów, domowego wina, toastów i muzyki

  wybrać się samochodami terenowymi do zjawiskowej doliny Truso przy granicy z Osetią Południową

  odwiedzić ważne miasta w Gruzji – Tbilisi i Batumi

  zwiedzić lokalne winnice, poznać tajniki gruzińskiej produkcji wina oraz wziąć udział w degustacji

  Program wyjazdu

  Dzień 1 LOT DO GRUZJI I ZWIEDZANIE TBILISI

  Przylot do Kutaisi i transfer do Tbilisi, zakwaterowanie w hotelu. Spacer po alei Szota Rustaweli, starym mieście, zwiedzanie katedry Sioni oraz bazyliki Anczischati (najstarszego monastyru w Tbilisi), przejazd kolejką na twierdzę Narikala, z której rozpościera się wspaniały widok na miasto oraz spacer do wodospadu położonego w dzielnicy łaźni siarkowych. Kolacja w restauracji z pokazem tradycyjnych gruzińskich tańców. Powrót do hotelu w Tbilisi, czas wolny, nocleg.

  Dzień 2 KACHETIA I WINNICE

  Po śniadaniu w hotelu przejazd do Kachetii. Zwiedzanie Signagi – miasteczka z 2,5-kilometrowym murem obronnym, znanego z najstarszego festiwalu wina w Gruzji. Kolacja u zaprzyjaźnionego winiarza w formie tradycyjnej gruzińskiej uczty – supry – pełnej lokalnych specjałów, domowego wina, toastów, muzyki. Nocleg w Telavi.

  Dzień 3 KAUKAZ, KAZBEGI, RAFTING

  Po śniadaniu w hotelu zwiedzanie winnic, poznawanie tajników gruzińskiej produkcji wina oraz degustacje. Przejazd w stronę Kazbegi (obecnie Stepantsminda) Gruzińską Drogą Wojenną. Zwiedzanie twierdzy Ananuri, przerwa na lunch na łonie natury nad rzeką, w okolicy Pasanauri, a dla chętnych rafting. Punkt widokowy zwany „pomnikiem przyjaźni”. Kolacja i nocleg w Gudauri.

  Dzień 4 SAMOCHODY TERENOWE, KLASZTOR ŚWIĘTEJ TRÓJCY

  Po śniadaniu wyjazd samochodami terenowymi do zjawiskowej doliny Truso przy granicy z Osetią Południową, znanej ze źródeł mineralnych, jezior, średniowiecznych wież obronnych, klasztoru Abano oraz twierdzy Zakagori, przy której znajduje wojskowy punkt graniczny. Następnie czeka nas piknik w dolinie Truso. Przejazd do Kazbegi (obecnie Stepantsminda), a stamtąd off road samochodami terenowymi pod jeden z najpiękniej położonych monastyrów w Gruzji – Tsminda Sameba (Świętej Trójcy), zbudowany na

  wysokości 2200 m. npm, u podnóża góry Kazbek (5034 m. npm). Kolacja i nocleg w hotelu w Gudauri.

  Dzień 5 NAJSATRSZE MIASTO SKALNE I CZAS WOLNY W TBILISI

  Po śniadaniu powrót do Tbilisi. Po drodze zwiedzanie Uplisciche – najstarszego skalnego miasta w Gruzji, w którym powstanie osadnictwa datuje się na II tysiąclecie przed naszą erą. Zakwaterowanie i czas wolny w Tbilisi, kolacja w restauracji.

  Dzień 6 STARE MIASTO W BATUMI

  Transfer do Batumi, zakwaterowanie w hotelu. Spacer po starym mieście i porcie. Kolacja i nocleg w hotelu w Batumi.

  Dzień 7 ZWIEDZANIE BATUMI

  Po śniadaniu w hotelu czas wolny w Batumi, dla chętnych wycieczka do ogrodu botanicznego. Pożegnalna kolacja w restauracji serwującej lokalne potrawy adżarskie.

  Dzień 8 POWRÓT DO POLSKI

  Ostatnie chwile w Gruzji, czas na zakup pamiątek. W zależności od rozkładu lotów, transfer na lotnisko w Kutaisi i wylot do Polski.

  Zdjęcia

  Jesteś zainteresowany wyjazdem?

  Nasze inne realizacje

  MALEDIWY – BAJKOWE ATOLE

  Relaks w otoczeniu palm kokosowych, krystalicznie czystej wody i piaszczystych plaż to idealny przepis na udany wypoczynek! Malediwy to prawdziwy raj na ziemi, idealna destynacja ...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  SRI LANKA – ZIEMSKI RAJ

  Sri Lanka to zachwycające połączenie dzikiej przyrody i kultury. Bezkresne herbaciane pola, wodospady i piaszczyste, złote plaże to wizytówka wyspy. Podczas wyjazdu firmowego...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  INDONEZJA WYSPA BALI – KRAINA UŚMIECHU

  Bali to wyspa Bogów, piękne plaże, kolorowe motyle, świeże i znakomite jedzenie, a także wszechobecny uśmiech, który gości na twarzach mieszkańców każdego dnia. Niesamo...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  USA – CZAS NA MIAMI

  Miami jest zdecydowanie warte odwiedzenia ze względu na piękne plaże, różnorodną kulturę, tętniące życie nocne i kwitnącą scenę artystyczną. Na miejscu można spędzi...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  MAURITIUS – LUKSUSOWY WYPOCZYNEK

  Destynacja, która spełni wymagania każdego, kto marzy o błogim wypoczynku na przepięknych plażach, w otoczeniu tropikalnej i niezwykłej przyrody. Mauritius to również ciek...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  Nasi klienci o nas

  Wiedza, doświadczenie oraz pasja sprawiły, że z wyjazdu wróciliśmy szczęśliwi i wypełnieni fantastycznymi wspomnieniami, myśląc już jednocześnie o kolejnym kierunku. Na szczęście przed nami jeszcze wiele miejsc do odkrycia, a “7 kontynentów” jest pełne pomysłów na nadchodzące lata. Z pewnością już w kolejnym roku skorzystamy z ich pomocy przy następnym wyjeździe.

  Adam Bernaciak
  Prezes Zarządu Aber Sp. z o.o.

  Współpraca z biurem 7 kontynentów przebiegała bardzo płynnie, każdy aspekt wyjazdu był szczegółowo omawiany, a pracownicy biura wykazali się kreatywnością i obsługą klienta na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy to gwarancja niezawodności, elastyczne podejście do Klienta i realizacja nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć.

  Katarzyna Turska
  Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Pluxee Polska

  W oparciu o nasze doświadczenia, polecamy firmę 7 KONTYNENTÓW jako solidnego i godnego zaufania organizatora. Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu, elastyczności oraz dbałości o detale, i z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy organizacji kolejnych wydarzeń na naszym Uniwersytecie w następnych latach.

  Małgorzata Pańkowska
  Prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska Uniwersytet Ekonomiczny

  Jesteśmy niezwykle zadowoleni z organizacji wyjazdu służbowego do Czarnogóry przez 7 kontynentów dla Nature's Sunshine. Wasza profesjonalna obsługa, spersonalizowane podejście i doskonała logistyka sprawiły, że nasz wyjazd był udany pod każdym względem. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wysiłek jaki został włożony w organizację wyjazdu.

  Grzegorz Małachowski
  General Manager Nature's Sunshine Products Poland

  Pragniemy zarekomendować Biuro Podróży 7 kontynentów jako profesjonalnego partnera w organizacji wyjazdów typu incentive. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w fantastycznej wycieczce na Malediwy zorganizowanej dla naszej firmy w marcu 2022 roku. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, a każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Przelot, transfery, zakwaterowanie i atrakcje były zaplanowane i zrealizowane z doskonałą precyzją.

  Michalina Gierasimiuk
  Special events specialist Mary Kay Cosmetics Poland

  Chcielibyśmy polecić firmę "7 KONTYNENTÓW" każdej instytucji publicznej i prywatnej, która spotkanie inną kulturą i historią rozumie, nie tylko jako poznanie Innego / Innych, ale także jako spotkanie Bliskiego / Bliskich.Będziemy zaszczyceni kontynuowaniem współpracy i wspólnym propagowaniem edukacji na tak delikatny i ważki temat, jakim jest doświadczenie poznania oraz kulturowego przepracowania historii Zagłady i innych ludobójstw.

  Paweł Śpiewak
  Dyrektor ŻiH
  Małgorzata Wosińska
  Pełnomocnik ŻIH ds. Współpracy Międzynarodowej i Dyplomacji Kulturalnej

  W dniach 9-21 czerwca 2017 firma "7 KONTYNENTÓW" zorganizowała dla Polskiej Izby Rzeczników Patentowych wyjazd studyjny do Chin pt. "Własność intelektualna". Polecamy firmę "7 KONTYNENTÓW" jako organizatora wyjazdów studyjnych czy konferencyjnych. Jesteśmy przekonani, ze profesjonalizm "7 KONTYNENTÓW" pozwoli na zrealizowanie założeń dot. integracji grupy, zdobycia wiedzy specjalistycznej związanej z działalnością danej organizacji czy firmy, jak i dogłębnego poznania kraju, w którym odbywać się będzie impreza.

  Anna Korbela
  Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych