close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward
  AUSTRALIA – WYPRAWA NA ANTYPODY | 7kontynentów
  Incentive

  AUSTRALIA – WYPRAWA NA ANTYPODY

  Niezapomniane krajobrazy na dalekich Antypodach. Niewątpliwie największe i najpiękniejsze miasto tamtego zakątka świata - Sydney oraz małe, tropikalne, ale rozrywkowe miasteczko Cairns. Zachwycające widoki na Great Ocean Road oraz tętniące nocnym życiem Melbourne.

  W ciągu dwóch tygodni przemierzymy odległe zakątki Antypodów – z nowoczesnych metropolii przeniesiemy się  w piękne i wręcz magiczne miejsca.  Wypoczniemy na piaszczystych plażach, będziemy pływać w lazurowej wodzie. Będziemy nie tylko zwiedzać – będziemy smakować, będziemy tańczyć i będziemy się napawać. Australia jest nietypowym, ale bardzo ciekawym pomysłem na wyjazd firmowy.

  Podczas wyjazdu uczestnicy mieli okazję

  odbyć niesamowity rejs po Wielkiej Rafie Koralowej

  wypocząć na szerokich i piaszczystych plażach

  zwiedzić kluczowe miasta takie jak Sydney i Melbourne

  podziwiać niespotykaną przyrodę

  Program wyjazdu

  Dzień 1 WYLOT Z POLSKI

  Zbiórka na lotnisku w Warszawie i lot do Australii. 

  Dzień 2 MELBOURNE

  Przylot do Melbourne, transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek. W powietrzu czuć już świeżą bryzę znad zatoki – czas na odpoczynek po długiej podróży. Przylot późnym wieczorem, transfer do hotelu, nocleg.

  Dzień 3 MELBOURNE, WINNICE I KLIMATYCZNA ST. KILDA

  Po śniadaniu przejedziemy się po ścisłym centrum stolicy Victorii zwanym – Marvellous Melbourne. Możemy tu zobaczyć m.in. Federation Square, South Bank, zobaczymy panoramę miasta z punktu widokowego budynku Eureka. Następnie wyruszymy w okolice Mornington i Sorento, a dokładniej okolicznych winnic słynących m.in. z produkcji Pinot Noir. Wieczorem przejazd do słynnej nadmorskiej dzielnicy St. Kilda. Klimatyczne budynki, historyczny Luna Park, liczne puby, kawiarnie i windsurferzy tworzą niesamowity klimat dzielnicy, która wieczorem ożywa wypełniona muzyką i imprezami. Powrót do hotelu na nocleg. (B/L/D)

  Dzień 4 GREAT OCEAN ROAD

  Wyjazd z miasta w kierunku zachodnim wzdłuż wybrzeża Oceanu. Mekka surfingu australijskiego oraz obfitująca w widoki Great Ocean Road. Parki narodowe – Great Otway czy Port Campbell. Las deszczowy, punkty widokowe na oszałamiające klify, jak chociażby Twelve Apostles czy Loch Ard Gorge. Spotkanie z koalą w lesie eukaliptusowym. Powrót do Melbourne i celebrowanie kolejnego dnia tej niesamowitej podróży na ulicach miasta tętniącego nocnym życiem. (B/L/D)

  Dzień 5 WYLOT DO TROPIKALNEGO CAIRNS - SPACER PO CENTRUM

  Przelot do Cairns, zakwaterowanie w hotelu. Spacer po uroczym miasteczku i korzystanie z nocnych uroków tego rozrywkowego miasta. (B/L/D)

  Dzień 6 REJS NA WIELKĄ RAFĘ KORALOWĄ

  Rejs na Wielką Rafę Koralową. Możliwość nurkowania, snorkelingu lub  podglądania kolorowego życia morskiego z łodzi o szklanym dnie. Wieczorem czas wolny. (B/L/D)

  Dzień 7 RAJSKIE PLAŻE - CAPTAIN COOK HIGHWAY I PORT DOUGLAS

  Całodzienny przejazd na jedną z pobliskich szerokich, piaszczystych plaż. Słynną, widokową Captain Cook Highway wiodącą nad brzegiem morza  wyruszymy do malowniczego miasteczka Port Douglas. Wypoczynek na słynnej Four Mile Beach. Wieczorem powrót do hotelu i czas wolny. (B/L/D)

  Dzień 8 CENTRUM KULTURY ABORYGEŃSKIEJ TJAPUKAI

  Całodniowa wycieczka do interioru. Zwiedzanie i pokazy tańców w Centrum Kultury Aborygeńskiej Tjapukai. Przejazd ponad 8 kilometrową kolejką linową do Kurandy nad lasem deszczowym. Czas na lunch i zakupy pamiątek w spokojnej Kurandzie. Przejazd kolejką wąskotorową do Cairns. Powrót na nocleg do hotelu. (B/L/D)

  Dzień 9 LOT DO SYDNEY, ZWIEDZANIE CENTRUM MIASTA

  Przylot do Sydney, transfer do hotelu. Nowoczesne drapacze chmur są tu jakby wetknięte między kolonialne kamieniczki i stare domy. Czas wolny. Można się wybrać na kawę do jednej z miejscowych kawiarni, udać na spacer po słynnych ogrodach botanicznych, zobaczyć słynną Sydney Opera House i Hyde Park. (B/L/D)

   

  Fakultatywnie – Sydney Opera House, udział w jednym z wydarzeń kulturalnych jest uzależniony od aktualnego harmonogramu

  Dzień 10 ZWIEDZANIE SYDNEY - KULTOWA MANLY BEACH I DARLING HARBOUR

  Czas na plażowanie na kultowej plaży Manly – lazurowa, ciepła woda i wszechobecni surferzy. Na plażę dotrzemy publicznym promem przepływając obfitującą w widoki – Sydney Harbour. Wieczorem podziwianie rozświetlonego miasta nad Darling Harbour i nocne szaleństwo. (B/L/D)

  Dzień 11 ZWIEDZANIE SYDNEY - GÓRY BŁĘKITNE - BLUE MOUNTAINS

  Całodniowa wycieczka w Góry Błękitne – Blue Mountains. Czeka nas spacer po lesie deszczowym, przejazd kolejkami linowymi. Wizyta w mini ZOO, gdzie możemy zobaczyć większość zwierząt występujących w Australii. Powrót na nocleg do Sydney. (B/L/D)

  Dzień 12 BONDI BEACH - IMPREZA POŻEGNALNA

  Wyobraźmy sobie szeroką, piaszczystą plażę, którą po obu stronach zamykają klify. W języku Aborygenów boondi znaczy dźwięk uderzania fal, a Bondi Beach jest jedną z najpopularniejszych australijskich plaż. Udamy się tam po południu, na miejscu czekać na nas będzie słońce, piasek. (B/L/D)

   

  Fakultatywnie –  pożegnalna impreza. Proponowana miejsca:
  – Bondi Beach
  – centrum miasta

  Dzień 13 WYLOT DO EUROPY

  Po śniadaniu czas wolny. Pora na ostatnie spacery, zakupy. Około południa wykwaterowanie z hotelu. Pożegnalny lunch na wieży widokowej Sydney Tower z panoramą na miasto. Transfer na lotnisko. Wieczorem lot do Polski. (B/L)

  Dzień 14 PRZYLOT DO WARSZAWY

  Przylot do Warszawy koło południa.

  Zdjęcia

  Jesteś zainteresowany wyjazdem?

  Nasze inne realizacje

  MALEDIWY – BAJKOWE ATOLE

  Relaks w otoczeniu palm kokosowych, krystalicznie czystej wody i piaszczystych plaż to idealny przepis na udany wypoczynek! Malediwy to prawdziwy raj na ziemi, idealna destynacja ...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  SRI LANKA – ZIEMSKI RAJ

  Sri Lanka to zachwycające połączenie dzikiej przyrody i kultury. Bezkresne herbaciane pola, wodospady i piaszczyste, złote plaże to wizytówka wyspy. Podczas wyjazdu firmowego...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  BALI – KRAINA UŚMIECHU

  Bali to wyspa Bogów, piękne plaże, kolorowe motyle, świeże i znakomite jedzenie, a także wszechobecny uśmiech, który gości na twarzach mieszkańców każdego dnia. Niesamo...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  MAURITIUS – LUKSUSOWY WYPOCZYNEK

  Destynacja, która spełni wymagania każdego, kto marzy o błogim wypoczynku na przepięknych plażach, w otoczeniu tropikalnej i niezwykłej przyrody. Mauritius to również ciek...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  TENERYFA – KRAINA SZCZĘŚCIA

  Wyspa należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich, niesamowicie różnorodna, z malowniczymi pasmami górskimi, pięknymi plażami, zachwycającą roślinnością i księżycowymi ...

  zobacz szczegóły wyjazdu

  Nasi klienci o nas

  W oparciu o nasze doświadczenia, polecamy firmę 7 KONTYNENTÓW jako solidnego i godnego zaufania organizatora. Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu, elastyczności oraz dbałości o detale, i z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy organizacji kolejnych wydarzeń na naszym Uniwersytecie w następnych latach.

  Małgorzata Pańkowska
  Prof. dr hab. Małgorzata Pańkowska Uniwersytet Ekonomiczny

  Jesteśmy niezwykle zadowoleni z organizacji wyjazdu służbowego do Czarnogóry przez 7 kontynentów dla Nature's Sunshine. Wasza profesjonalna obsługa, spersonalizowane podejście i doskonała logistyka sprawiły, że nasz wyjazd był udany pod każdym względem. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wysiłek jaki został włożony w organizację wyjazdu.

  Grzegorz Małachowski
  General Manager Nature's Sunshine Products Poland

  Pragniemy zarekomendować Biuro Podróży 7 kontynentów jako profesjonalnego partnera w organizacji wyjazdów typu incentive. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w fantastycznej wycieczce na Malediwy zorganizowanej dla naszej firmy w marcu 2022 roku. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, a każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Przelot, transfery, zakwaterowanie i atrakcje były zaplanowane i zrealizowane z doskonałą precyzją.

  Michalina Gierasimiuk
  Special events specialist Mary Kay Cosmetics Poland

  Chcielibyśmy polecić firmę "7 KONTYNENTÓW" każdej instytucji publicznej i prywatnej, która spotkanie inną kulturą i historią rozumie, nie tylko jako poznanie Innego / Innych, ale także jako spotkanie Bliskiego / Bliskich. Będziemy zaszczyceni kontynuowaniem współpracy i wspólnym propagowaniem edukacji na tak delikatny i ważki temat, jakim jest doświadczenie poznania oraz kulturowego przepracowania historii Zagłady i innych ludobójstw.

  Paweł Śpiewak
  Dyrektor ŻiH
  Małgorzata Wosińska
  Pełnomocnik ŻIH ds. Współpracy Międzynarodowej i Dyplomacji Kulturalnej

  W dniach 9-21 czerwca 2017 firma "7 KONTYNENTÓW" zorganizowała dla Polskiej Izby Rzeczników Patentowych wyjazd studyjny do Chin pt. "Własność intelektualna". Polecamy firmę "7 KONTYNENTÓW" jako organizatora wyjazdów studyjnych czy konferencyjnych. Jesteśmy przekonani, ze profesjonalizm "7 KONTYNENTÓW" pozwoli na zrealizowanie założeń dot. integracji grupy, zdobycia wiedzy specjalistycznej związanej z działalnością danej organizacji czy firmy, jak i dogłębnego poznania kraju, w którym odbywać się będzie impreza.

  Anna Korbela
  Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych