close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward

  ABU DHABI F1

  — luksusowy wyjazd do emiratu

  planowane terminy 05.12.2024 — 09.12.2024

  Wyjazd na zapytanie.

  Program wyjazdu

  – Dokąd podróżujemy

  Dzień 1 PRZYLOT DO ABU DHABI

  W zależności od rozkładu lotów wylot z Polski do Dubaju. Prywatny transfer z lotniska do hotelu w Abu Dhabi. Zakwaterowanie i odpoczynek po podróży. Możliwość wieczornego spaceru po okolicy. Abu Dhabi wieczorową porą oszałamia przepychem i możliwością spędzania czasu wolnego.

  Dzień 2 TRENING NA TORZE I OPCJE ZWIEDZANIE ABU DHABI/DUBAJU

  Śniadanie w hotelu. Od godziny 10:30-11:30 trening na torze. Przerwa na obiad. Od 14:00-15:00 ponowna praktyka na torze. Popołudnie do dyspozycji Gości. 

   

  Fakultatywnie: 

  Półdniowe zwiedzanie Abu Dhabi – podczas wycieczki poznamy najważniejsze atrakcje stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Podróż po Abu Zabi z przewodnikiem, który opowie nam o bogatej kulturze i dziedzictwie regionu. Będziemy mogli podziwiać strzeliste kopuły i minarety Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda. Na tętniących życiem sukach, zobaczymy wszystko, począwszy od złotej biżuterii po świeże daktyle. Następnie przejedziemy przez dziewicze ogrody i plaże Corniche do Heritage Village, gdzie poznamy życie w historycznych wioskach Beduinów. Zobaczymy słynne zabytki, w tym Meczet Szejka Zayeda. Wycieczka trwa około 4 godzin. 

  CENA ZA OSOBĘ: OKOŁO 52 USD

   

  Zwiedzanie Dubaju:

  Całodniowe zwiedzanie Dubaju – wycieczka obejmuje kilka najbardziej znanych atrakcji miasta. W Dubaju czeka nas przejażdżka tradycyjną taksówką wodną oraz wizyta w Muzeum Dubaju, centrum handlowym Dubai Mall, na targu przypraw i słynnym złotym suku, gdzie będzie okazja do wykazania się umiejętnościami negocjacyjnymi. Podczas wycieczki zobaczymy najważniejsze atrakcje Emiratu.

  CENA ZA OSOBĘ: OKOŁO 120 USD

  Dzień 3 KWALIFIKACJE DO WYŚCIGU I WIECZORNE SAFARI

  Śniadanie w hotelu. Od godziny 11:30-12:30 trening na torze. Przerwa na obiad. Od godziny 15:00-16:00 kwalifikacje do wyścigu. 

   

  Fakultatywnie: 

  Wieczorne safari – poczujemy dreszczyk emocji podczas wieczornego safari na pustyni z kolacją z grilla. Wybierzemy się na sześciogodzinną przygodę przez wspaniałe krajobrazy poza Abu Zabi i udamy się do obozu w stylu beduińskim, schowanego wśród kultowych wydm. Na miejscu czeka nas wyścig po wydmach z napędem 4×4 oraz przejażdżka wielbłądem. Dodatkowo możemy wypożyczyć quada. W programie również takie atrakcje jak: malowanie henną, palenia shisha, a nawet pokaz tańca brzucha. Później czeka nas kolacja z grilla z innymi podróżnikami. Spędzimy ten wieczór z dala od zgiełku miasta i przeżyjemy niesamowitą przygodę!

  Dzień 4 FINAŁ F1

  O godzinie 14:00 rozpocznie się wyścig formuły F1. Przez około 2 godziny czekają nas wielkie emocje. Po wyścigu czas na kolację, a wieczorem możliwość wzięcia udziału w koncercie, w którym wystąpią gwiazdy muzyczne światowej sławy.

  Dzień 5 OSTATNIE CHWILE W ABU DHABI I WYLOT DO POLSKI

  W zależności od rozkładu lotów – lot do Polski bądź ostatnie dzień na korzystanie z uroków Abu Dhabi. Czas przeznaczony na zakup pamiątek bądź skorzystanie z opcji wycieczek fakultatywnych.  Transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.

   

  Fakultatywnie:

  Wodna przygoda – udamy się do położonego nad oceanem Parku Narodowego Mangrowe i poprowadzimy 2-osobową łódź motorową wzdłuż kanałów porośniętych namorzynami za łodzią przewodnika. Po drodze natkniemy się na dzikie czaple, żółwie, flamingi i delfiny, a następnie popłyniemy  przez lagunę do opuszczonej wysepki, aby przejść się lub popływać. 

  CENA ZA OSOBĘ: OKOŁO 110 USD

  Cena zawiera

  • bilety lotnicze na trasie Polska – Dubaj – Polska,
  • zakwaterowanie w luksusowych hotelach z widokiem na tor wyścigowy, do wyboru hotel: Yas Rotana 4***** w pokoju DBL Standard ze śniadaniami lub w hotelu Yas 5***** w pokoju Wonderful Room ze śniadaniami i innymi udogodnieniami,
  • transfery lotniskowe,
  • bilety na pokaz Formuły 1 na 3 dni,
  • ubezpieczenie KL 60 000 EUR i NNW 15000 PLN,
  • opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego oraz Turystycznego Funduszu Pomocowego.

  Cena nie zawiera

  • pozostałego wyżywienia,
  • wycieczek fakultatywnych.

  Uwagi

  • istnieje możliwość przedłużenia pobytu w Abu Dhabi lub Dubaju z ofertą wycieczek fakultatywnych.

  Planowana trasa

  Pliki do pobrania:

  Zdjęcia

  Chcesz spytać o termin?

  Może Ci się również spodobać: