close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward

  AUSTRALIA – CAIRNS

  — niebiańskie plaże, Wielka Rafa Koralowa i Aborygeni

  Terminy na zapytanie.

  Program wyjazdu

  – Dokąd podróżujemy

  Dzień 1 WYLOT Z POLSKI

  Zbiórka na lotnisku w Warszawie i wylot do Australii.

  Dzień 2 DZIEŃ W PODRÓŻY

  Dzień w podróży. Zmiana stref czasowych.

  Dzień 3 LĄDOWANIE W CAIRNS I TRANSFER DO PORT DOUGLAS - NIEBIAŃSKIE PLAŻE, SUNDAY MARKET I MINI ZOO.

  Transfer do hotelu i czas na odpoczynek po długiej podróży. Przenosimy się do  położonego nad wybrzeżem Port Douglas. Australia posiada jedne z najpiękniejszych plaż na świecie, a znajdująca się tu Four Mile Beach na pewno jest jedną z nich. Wybierzemy się również na Sunday Market. Na lokalnym targu, stanowiącym jedną z atrakcji miasta, poza owocami i warzywami można znaleźć lokalne rzemiosło czy biżuterię. Po południu udamy się z wizytą do zoo. Mini Zoo – to możliwość spotkania m.in. z zamieszkującym Australię koalą, kangurem i krokodylem. Wieczorem czas wolny. (B/L/D)

  Dzień 4 REJS NA WIELKĄ RAFĘ KORALOWĄ

  Całodzienny rejs na Wielką Rafę Koralową – nurkowanie, snorkeling i podglądanie barwnego życia morskiego z łodzi. (B/L/D)

  Dzień 5 WIZYTA W LESIE DESZCZOWYM DAINTREE

  Znajdujący się nieopodal najstarszy las deszczowy na świecie to jedna z tych rzeczy, które trzeba zobaczyć będąc w tej części świata. Daintree Rainforest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO to spotkanie z prawdziwie dziką przyrodą i cudem natury. Wybierzemy się tam na całodzienną wycieczkę. (B/L/D)

  Dzień 6 TJAPUKAI, KURANDA I KOLACJA W CAIRNS

  Dziś przeniesiemy się do miejsca, które przybliży nam historię najstarszej kultury na świecie. Czekają nas zwiedzanie i pokazy tańców w Centrum Kultury Aborygeńskiej Tjapukai i przejazd ponad 8 kilometrową kolejką linową do Kurandy nad lasem deszczowym. Czas na lunch i zakupy pamiątek w spokojnej Kurandzie. Następnie wsiadamy do zabytkowej kolei wąskotorowej Kuranda Scenic Railway, która prowadzi nas przez tropikalną scenerię, wodospady i wąwozy w dół do dynamicznego miasta Cairns. Kolacja w Cairns. Wieczorem powrót do hotelu. (B/L/D)

  Dzień 7 RELAKS NA PLAŻY BĄDŹ UDZIAŁ W JEDNEJ Z WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH.

  Ostatni dzień można spędzić relaksując się na jednej z przepięknych plaż, bądź jeśli komuś brakuje jeszcze adrenaliny wybrać się na jedną z możliwych wycieczek fakultatywnych. (B/L/D)

   

  FAKULTATYWNIE:

  LOT PARALOTNIĄ – dosłownie oderwanie się od świata. Z powietrza można spojrzeć na las deszczowy, krystaliczne rzeki, ocean, złote plaże i rafę koralową. Tego nie da się zapomnieć. Lot od 175 AUD (zależy od wybranego kierunku lotu)

  RAFTING – White Water Rafting na wodach tutejszych rzek jest jednym z naprawdę emocjonujących i niezapomnianych przeżyć. Spływ od 150 AUD

  KAJAKI – wyprawa kajakami jest niesamowitym doświadczeniem. Pozwala na odkrywanie pobliskich przybrzeżnych systemów rafowych i daje możliwość prawdziwego spotkania z naturą. Koszt wyprawy od 120 AUD.

  LEKCJA KITESURFINGU BĄDŹ KITESURFING NA WYSPIE – w zależności od stopnia zaawansowania można uczestniczyć w lekcji wprowadzającej do kitesurfingu bądź wybrać się na całodzienną wyprawę do rezerwatu Lighthouse Reserve, aby cieszyć się dniem kitesurfingu na wyspie. Cena od 50 AUD/ 240 AUD

  LEKCJA STAND UP PADDLE BĄDŹ STAND UP PADDLE WYPRAWA NA WYSPĘ – w zależności od stopnia zaawansowania można uczestniczyć w lekcji wprowadzającej do stand up paddle bądź wybrać się na całodzienną wyprawę na Snapper Island. Cena – 50 AUD/240 AUD

  Dzień 8 LOT DO POLSKI

  Transfer na lotnisko. Wylot do Europy przez port tranzytowy w Hongkongu bądź w Singapurze.

   

  FAKULTATYWNIE:

  Możliwość wykorzystania czasu między połączeniami lotniczymi na wycieczkę po Hongkongu. W planie m.in. przejazd na Wzgórze Wiktorii z niesamowitą panoramą na Hongkong, wioska rybacka Aberdeen, zatoka Repulse, słynny Stanley Market oraz kolacja w lokalnej restauracji.

  Dzień 9 LĄDOWANIE W POLSCE

  Przylot do Polski.

  Cena zawiera

  • przelot na trasach: Warszawa – Cairns – Warszawa
  • transfery lotniskowe
  • transport prywatnymi autokarami bądź minibusami
  • wyżywienie zgodne z programem (B-śniadanie, L-lunch, D-kolacja)
  • zakwaterowanie w hotelu 4**** w pokojach dwuosobowych/jednoosobowych
  • opłaty za bilety wstępu do obiektów i atrakcji wyszczególnionych w programie
  • opiekę polskiego pilota – przewodnika
  • koszty uzyskania wizy elektronicznej do Australii
  • ubezpieczenie KL 60000 EUR i NNW 15000 PLN
  • opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

  Cena nie zawiera

  • opłaty za wybraną wycieczkę fakultatywną
  • ewentualnej wycieczki po Hongkongu z kolacją (ok. 95 USD od osoby)

  Uwagi

  • planowane terminy na zapytanie
  • cena uzależniona od ilości uczestników, standardu hoteli oraz terminu wyjazdu

  Planowana trasa

  Pliki do pobrania:

  Zdjęcia

  Masz ochotę na wypoczynek w Australii?

  Może Ci się również spodobać: