close

Newsletter

— Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje


  zamknijclose

  Znajdź swój wymarzony wyjazd

  arrow_upward

  REJS PO HAWAJACH

  — rajskie wakacje w jednym z najpiękniejszych miejsc

  planowane terminy 17.11.2022 — 29.11.2022

  Masz jakieś pytania? Napisz do nas.

  Program wyjazdu

  – Dokąd podróżujemy

  Dzień 1 WYLOT Z POLSKI, PRZYLOT DO HONOLULU.

  Zbiórka na lotnisku wcześnie rano. Wylot. W godzinach wieczornych przylot do Honolulu na Hawajach. Transfer do hotelu znajdującego się w centrum Waikiki – jednej z dzielnic Honolulu, przy jednej z najsłynniejszych hawajskich plaż. Odpoczynek.

  Dzień 2 DZIEŃ WOLNY OBJAZD WYSPY OAHU.

  Czas wolny na odpoczynek w hotelu czy na plaży. Fakultatywnie (150 USD) objazd wyspy Oahu i wypoczynek na rajskiej plaży. Tego dnia zobaczymy z bliska wygasły wulkan Diamond Head, odwiedzimy plantację ananasów oraz majestatyczną Dolinę Świątyń, przejedziemy do gejzeru Halona (którego podwodny otwór wydrążony naturalnie w lawie strzela wodą nawet na 9 metrów) i zatoki Hanauma – to jej piękne plenery wykorzystane zostały w filmie “Blue Hawai” z Elvisem Presleyem, zachwycimy się widokami z punktu widokowego Makapu i odpoczniemy na jednej z najpiękniejszych plaż – Waimanalo, która zachwyci nas swoim turkusowym odcieniem wody. Zjemy obiad w pięknej scenerii. Wieczorem powrót do Waikiki i kolacja.

  Dzień 3 PEARL HARBOR

  Czas wolny lub fakultatywnie (60 USD) wyjazd do Pearl Harbor – to nazwa zatoki oraz bazy marynarki wojennej USA mieszcząca się na zachód od Honolulu. Port ten zasłynął w trakcie II wojny światowej. W 1941 roku baza Pearl Harbor została zaatakowana przez japońskie siły powietrzne co stało się początkiem wojny na Pacyfiku. Nad wrakiem jednego z zatopionych pancerników znajduje się pomnik z nazwiskami poległych upamiętniający atak. Przejazd do centrum Honolulu, obiad. Można udać się na plażę bądź na zakupy. Wczesnym wieczorem zaokrętowanie na statku i rozpoczniemy naszą przygodę na Oceanie! Kolacja na statku.

  Dzień 4 MALOWNICZA WYSPA MAUI, KAHULUI.

  Rano docieramy na drugą najbardziej popularną wyspę Hawajów – Maui. Niezwykle gościnna, z malowniczymi widokami ze słynnej Hana Highway,  tajemniczymi kraterami, historycznymi plantacjami i imponującymi wodospadami w samym sercu lasu deszczowego.

  Dzień 5 CZAS WOLNY NA WYSPIE MAUI, KAHULUI.

  Dzisiejszy dzień to czas wolny na plażowanie w otoczeniu malowniczej przyrody. Wczesnym wieczorem wypływamy w kierunku Hilo, Hawaii.

  (B/L/D)

  Dzień 6 SPEKTAKULARNE PLANTACJE ROŚLIN, NAJBARDZIEJ AKTYWNY WULKAN NA ŚWIECIE I HILO WALK OF FAME - HILO, HAWAII.

  Rano dopływamy do Hilo na wyspie Hawaii. Jest to osada pełna zachwycających swym pięknem tropikalnych kwiatów, ze słynnym “Hilo Walk of Fame” – aleją drzew posadzonych przez celebrytów, największym poza Japonią ogrodem japońskim, czy Volcanoes National Park ze słynnym Kilauea – najbardziej aktywnym wulkanem na świecie.  Wczesnym wieczorem wypływamy w kierunku Kona.

  Dzień 7 ESENCJA HAWAJÓW - KONA, HAWAII.

  Wczesnym rankiem dopływamy do Kona, położonego na drugiej stronie wyspy Hawaii. Krystalicznie niebieska woda, słońce i piękne plaże. Do tego plantacje kawy czy kakao i możliwość degustacji świeżo zaparzonej kawy czy rozpływającej się w ustach czekolady, a także mnóstwo sportów wodnych; snorkelling, surfing, kajaki i wiele innych!  Późnym popołudniem wypływamy w kierunku Kauai.

  Dzień 8 NAJPIĘKNIEJSZA WYSPA HAWAJÓW - KAUAI.

  Wczesnym rankiem docieramy do Nawiliwili na wyspie Kauai. Przez wielu uważana za najpiękniejszą wyspę Hawajów, “Wyspa Ogrodów” jest wypełniona po brzegi pięknymi krajobrazami, od dramatycznych gór Kohee, po lasy deszczowe Haena.

  Dzień 9 OSTATNIE CHWILE NA PIĘKNEJ KAUAI.

  Rano czas wolny na pięknej Kauai, odpoczynek na rajskich plażach. Wczesnym popołudniem wypływamy w drogę powrotną na wyspę Oahu, rozkoszując się pięknymi widokami z pokładu statku.

  Dzień 10 REJS WZDŁUŻ SŁYNNEGO WYBRZEŻA NAPALI.

  Rejs wzdłuż olśniewającego wybrzeża Napali i powrót w kierunku wyspy Oahu.

  Dzień 11 PRZYPŁYNIĘCIE DO HONOLULU.

  Wczesnym rankiem dopływamy do Honolulu i koniec naszej przygody na oceanie. Zakwaterowanie w hotelu, czas na wycieczkę fakultatywną lub plażowanie na Oahu.

  Dzień 12 CZAS NA WYSPIE OAHU, WIECZORNY WYLOT.

  Czas wolny: egzotyczny raj pełen palm kokosowych, otoczony piaszczystymi plażami i krystalicznie czystą wodą. Można też udać się na przechadzkę po Waikiki, skosztować miejscowych owoców (pochodzących z lokalnych plantacji), potraw ze świeżych ryb czy popularnych na wyspach drinków – Mai Thai i Blue Hawai. Wieczorny wylot w kierunku Europy.

  Dzień 13 PRZYLOT DO PORTU PRZESIADKOWEGO W USA.

  Przesiadka w Seattle. Lot do Paryża.

  Dzień 14 PRZYLOT DO POLSKI.

  Przesiadka w Paryżu. Przylot do Polski około południa. 

  Możliwość przedłużenia pobytu na Hawajach lub odpoczynek na Florydzie – chętnych prosimy o kontakt z biurem przedstawimy możliwości

  Cena zawiera

  • 7 dniowy rejs statkiem Pride of America z pełnym w. kabinie wewnętrznej kategorii IB
  • serwis bagażowy: podczas wejścia i zejścia ze statku
  • serwis w kabinie: sprzątanie kabiny dwa razy dziennie, wieczorne przygotowanie łóżek
  • posiłki: śniadanie, lunch, przekąski między posiłkami, kolacja;
  • napoje do posiłków: kawa, herbata, woda oraz sok do śniadań
  •  korzystanie z urządzeń sportowo – rekreacyjnych na pokładach statku: basen, jacuzzi, boiska sportowe, fitness center
  • udział w imprezach organizowanych na statku: przedstawienia w teatrze, koncerty, dyskoteka i dancingi, wstęp do kasyna
  • opłaty portowe i taksy
  • obowiązkowe napiwki
  • transfery lotniskowe
  • 3 noclegi w hotelach pokojach dwuosobowych w Honolulu
  • ubezpieczenie KL 60000 EUR i NNW 15000 PLN 
  • opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i Turystycznego Funduszu Pomocowego

  Cena nie zawiera

  • opłaty za ESTA do USA i kosztów jej uzyskania 
  • ewentualnej dopłaty do pokoju jednoosobowego
  • wycieczek fakultatywnych nieujętych w programie
  • podatek miejski w hotelu na Hawajach ok 60 USD za pobyt 

  Uwagi

  • inne terminy na zapytanie
  • za dodatkową opłatą 99 EUR/os istnieje możliwość dodania 2 z 4 bonusów opisanych w poprzednim mailu (pakiet All inclusive/ pakiet kolacji w restauracjach tematycznych/ pakiet WIFI / zniżka na wycieczki fakultatywne)
  • opieka polskiego pilota-przewodnika wliczona w grupie od 16 osób.

  Planowana trasa

  Pliki do pobrania:

  Zdjęcia

  Marzy Ci się ten rejs? Jedź z nami!

  Może Ci się również spodobać: