zamknijclose

Znajdź swój wymarzony wyjazd

arrow_upward

HAWAJE

— wyspy Oahu, Maui, Hawai’i oraz Kauai

planowane terminy 08.06.2023 — 19.06.2023 11.11.2023 — 22.11.2023 20.01.2024 — 31.01.2024

Chcesz jechać w innym terminie? Masz jakieś pytania? Napisz do nas.

Program wyjazdu

– Dokąd podróżujemy

Dzień 1 WYLOT Z POLSKI, PRZYLOT DO HONOLULU

Zbiórka na lotnisku wcześnie rano. Wylot. W godzinach wieczornych przylot do Honolulu na Hawajach. Transfer do hotelu znajdującego się w centrum Waikiki – jednej z dzielnic Honolulu, przy jednej z najsłynniejszych hawajskich plaż. Odpoczynek.

Dzień 2 DZIEŃ WOLNY NA WYSPIE OAHU

Śniadanie. Następnie czas wolny na odpoczynek w hotelu czy na plaży: egzotyczny raj pełen palm kokosowych, otoczony piaszczystymi plażami i krystalicznie czystą wodą. Obiad, a następnie kontynuacja błogiego lenistwa blisko przyrody. Można też udać się na przechadzkę po Waikiki, skosztować miejscowych owoców (pochodzących z lokalnych plantacji), potraw ze świeżych ryb czy popularnych na wyspach drinków – Mai Thai i Blue Hawai. 

(B)

Dzień 3 OBJAZD WYSPY OAHU I WYPOCZYNEK NA RAJSKICH PLAŻACH

Objazd wyspy Oahu i wypoczynek na rajskiej plaży. Tego dnia zobaczymy z bliska wygasły wulkan Diamond Head, odwiedzimy plantację ananasów oraz majestatyczną Dolinę Świątyń, przejedziemy do gejzeru Halona (którego podwodny otwór wydrążony naturalnie w lawie strzela wodą nawet na 9 metrów) i zatoki Hanauma – to jej piękne plenery wykorzystane zostały w filmie “Blue Hawai” z Elvisem Presleyem, zachwycimy się widokami z punktu widokowego Makapu i odpoczniemy na jednej z najpiękniejszych plaż – Waimanalo, która zachwyci nas swoim turkusowym odcieniem wody. Zjemy obiad w pięknej scenerii. Wieczorem powrót do Waikiki. 

(B)

Dzień 4 PEARL HARBOR, CENTRUM KULTURY POLINEZYJSKIEJ

Po śniadaniu wyjazd do Pearl Harbor – to nazwa zatoki oraz bazy marynarki wojennej USA mieszcząca się na zachód od Honolulu. Port ten zasłynął w trakcie II wojny światowej. W 1941 roku baza Pearl Harbor została zaatakowana przez japońskie siły powietrzne co stało się początkiem wojny na Pacyfiku. Nad wrakiem jednego z zatopionych pancerników znajduje się pomnik z nazwiskami poległych upamiętniający atak. Przejazd do centrum Honolulu, przystanek przy pałacu królewskim. Fakultatywnie możliwość 8 godzinnego zwiedzania Centrum Kultury Polinezyjskiej.

(B)

Dzień 5 MALOWNICZA WYSPA MAUI

Przelot na kolejną magiczną wyspę popularną wyspę Hawajów – Maui. Przejazd słynną drogą Hana Highway, z malowniczymi widokami, historycznymi plantacjami i imponującymi wodospadami w samym sercu lasu deszczowego. Czas na plażowanie.

(B)

Dzień 6 MAUI - WULKAN W PARKU NARODOWYM HALEAKALA

Rano wyjazd na wulkan w parku narodowym Haleakala. Podziwianie spektakularnych widoków. Objazd wschodniej części wyspy. Czas wolny na plażowanie w otoczeniu malowniczej przyrody.

(B)

Dzień 7 WYSPA HAWAII (BIG ISLAND) I AKTYWNY WULKAN KILAUEA

Rano przelot na Hilo na wyspie Hawaii, zwanej też Big Island. Hilo to miasto pełne zachwycających swym pięknem tropikalnych kwiatów, ze słynnym “Hilo Walk of Fame” – aleją drzew posadzonych przez celebrytów, największym poza Japonią ogrodem japońskim. Po południu przejazd do Volcanoes National Park ze słynnym wulkanem Kilauea – jednym z najbardziej aktywnych wulkanów na świecie.  Spacer przez tunel lawowy. Wieczorem obserwacja spektakularnego widoku – spływającej lawy wprost do oceanu.

(B)

Dzień 8 ESENCJA HAWAJÓW - BIG ISLAND

Objazd największej wyspy Hawajów – Big Island. Przejazd aleją banyanową, kąpiel na piaszczystej czarnej plaży, wizyta na plantacji orchidei, podglądanie żółwi morskich. Przejazd na nocleg.

(B)

Dzień 9 NAJPIĘKNIEJSZA WYSPA HAWAJÓW - KAUAI

Przelot na wyspę Kauai. Przez wielu uważana za najpiękniejszą wyspę Hawajów, “Wyspa Ogrodów” jest wypełniona po brzegi pięknymi krajobrazami, od dramatycznych gór Kohee, po lasy deszczowe Haena. Przejazd przez małe wioski do przepięknego kanionu Waimea. Wjazd na wysoko położony punkt widokowy – uznawany za jedno z najbardziej deszczowych miejsc świata.

(B)

Dzień 10 KAUAI - WYBRZEŻE NAPALI

Rano przejazd na wschodnią część pięknej Kauai, odpoczynek na rajskich plażach. Spacer wzdłuż wybrzeża Napali, fakultatywnie możliwość wycieczki statkiem wzdłuż wybrzeża.

(B)

Dzień 11 WYLOT DO EUROPY

Rano przejazd na lotnisko i wylot do Europy. Ewentualnie możliwość przedłużenia pobytu na dowolnej wyspie Hawajów.

(B)

Dzień 12 PRZYLOT DO WARSZAWY

Przylot do Polski w godzinach popołudniowych.

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w hotelach 4**** w pokojach dwuosobowych 
 • przejazdy minibusem, paliwo, parkingi
 • transfery lotniskowe
 • wyżywienie zgodne z programem (B-śniadanie, L-lunch lub snack, D-kolacja)
 • opiekę polskiego pilota – przewodnika
 • ubezpieczenie KL 60 000 EUR i NNW 15 000 PLN 
 • opłatę na rzecz TFG i TFZ

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty płatnej na miejscu obejmującej część świadczeń – 300 USD
 • zwyczajowych napiwków
 • opłaty za ESTA (pozwolenie na wjazd) lub wizę i kosztów jej uzyskania

Uwagi

 • możliwość przedłużenia pobytu na dowolnej wyspie hawajskiej
 • inne terminy na zapytanie
 • cena uzależniona od ilości uczestników, standardu hoteli oraz terminu wyjazdu

Planowana trasa

Pliki do pobrania:

Zdjęcia

Marzą Ci się Hawaje?

Może Ci się również spodobać: