zamknijclose

Znajdź swój wymarzony wyjazd

arrow_upward

IRLANDIA

— wyjazd golfowy

Terminy na zapytanie.

Program wyjazdu

– Dokąd podróżujemy

Dzień 1 PRZYLOT DO DUBLINA, PUB CRAWL PO SŁYNNYCH LOKALACH STOLICY

Wylot z dowolnego lotniska w Polsce i przylot do Dublina. Przejazd do hotelu. Wieczorne wyjście na miasto. Dublin zwany jest miastem pubów i poetów, szkoda byłoby więc tracić choćby chwilę, aby nie doświadczyć tego, czym Irlandczycy żyją od stuleci. Pub crawl po najsłynniejszych lokalach irlandzkiej stolicy w dzielnicy Temple Bar oraz m. in. wizyta w najstarszym pubie świata – Brazen Head!

Dzień 2 DESTYLARNIA WHISKEY, BROWAR GUINESSA I TRINITY COLLEGE

Zwiedzanie Dublina, między innymi wizyta w starej destylarni Jameson Whiskey oraz w browarze Guinessa. Spacer po starym centrum Dublina, gdzie zapoznamy się z jego niełatwą, ale fascynującą historią. Wizyta w Trinity College. Przejazd do resortu golfowego na nocleg. Możliwość gry w golfa.

Dzień 3 GOLF, WYBRZEŻE I WHISKEY

Rano zarezerwowany czas na golfa. Następnie przejazd na wybrzeże, by udać się do centrum monastycznego Irlandii w Clonmacnoise, położonego nad rzeką Shannon, w centralnej części Wyspy. Wracając odwiedzimy jedną z najstarszych destylarni irlandzkiej whiskey – Kilbeggan. Po degustacji „wody życia” powrót na wybrzeże.

Dzień 4 GRA W GOLFA LUB WYCIECZKA NA KLIFY, WYLOT DO POLSKI

Dalszy relaks na soczysto zielonych polach golfowych lub dla chętnych – wycieczka na półwysep Howth. Tam spacer po urokliwej części miasta i malowniczych klifach oraz obowiązkowa degustacja irlandzkiego specjału – chowderu. Wieczorny wylot do Polski. Przylot do kraju.

Cena zawiera

  • szczegóły programu na zapytanie – napisz do nas

Cena nie zawiera

  • szczegóły programu na zapytanie – napisz do nas

Uwagi

  • planowane terminy na zapytanie
  • cena uzależniona od ilości uczestników, standardu hoteli oraz terminu wyjazdu

Planowana trasa

Pliki do pobrania:

Zdjęcia

Zainteresowany?

Może Ci się również spodobać: